Top 8 Iem Cable with Microphone – Słuchawki douszne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Jesebang

#ad

Słuchawki douszne, komfortowe dopasowanie, bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD, Jesebang Słuchawki sportowe Bluetooth, podwójny wyświetlacz LED,, doskonały dźwięk, 40 godzin odtwarzania

#ad
Jesebang #ad - Użyj jednej z dwóch słuchawek dousznych, podczas gdy druga ładuje się, aby zapewnić bardzo długi czas pracy baterii. Sportowe wzornictwo z haczykiem: wyposażone w 3 pary silikonowych zatyczek do uszu o różnych rozmiarach, bezprzewodowe słuchawki mają ergonomiczny kształt, bardzo stabilne i lekkie. Wszystko jest bardzo intuicyjne w obsłudze: dzięki prostemu interfejsowi dotykowemu słuchawek bezprzewodowych można wygodnie sterować wszystkim.

Wystarczy dotknąć przycisku, aby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie muzyki bez konieczności sięgania po smartfona. Ciesz się żywym dźwiękiem: dynamiczny przetwornik 13 mm i ultraczuła membrana polimerowa wzmacniane są subtelne wibracje i intensywne struktury dźwiękowe w dużym polu dźwiękowym. Połączenie przez cały dzień: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i pomaga w automatycznym ponownym połączeniu słuchawek z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu słuchawek z ładowarki.

Wyraźnie zrozumiałe rozmowy telefoniczne: system mikrofonu z charakterystyką mikrofonu kierunkowego izoluje Twój głos od dźwięków otoczenia, dzięki czemu rozmówca może Cię lepiej usłyszeć. Dzięki temu masz wolne ręce i możesz skupić się na tym, co robisz. Piew podkreśla wyważona trójkanałowa ramka audio, dzięki czemu możesz w pełni cieszyć się ulubionymi piosenkami. Miękka konstrukcja z zaczepem na ucho z elastyczną elastycznością sprawia, że słuchawki zawsze pozostają wygodnie w uszach podczas biegania lub wykonywania wyczerpujących aktywności sportowych.
MarkaJesebang #ad
ProducentJesebang #ad
Wysokość1.18
Długość3.94
Waga0.29
Szerokość3.15
Numer częściYT18
ModelYT-18
GwarancjaJesebang oferuje dwuletnią gwarancję. Kupuj bez obaw

2. FAMOO

#ad

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth, Bluetooth 5.3, czarne, najnowsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów z 4 mikrofonami ENC, 2024, wskaźnik LED, głęboki bas, wodoszczelność IP7, USB-C

#ad
FAMOO #ad - Ta wersja bluetooth jest w dużej mierze kompatybilna z systemami iOS/Android/Windows. 8 godzin w jednym kawałku, a duża komora ładowania 600 mAh wydłuża czas użytkowania do 52 godzin. Czas pracy baterii 52 h i wskaźnik led: bezprzewodowe słuchawki bluetooth mogą wytrzymać ok. Najnowsza wersja bluetooth 5. 3 i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe z najnowszą wersją chipa bluetooth 5.

3 w 2024 roku, redukują 65% zakłóceń sygnału, poprawiają prędkość transmisji o 80% i zapewniają bardzo szybkie połączenie 0, w porównaniu z Bluetooth 5.0, 1 s z otwartą pokrywą. Ponadto słuchawki douszne są wykonane z wysokiej jakości nanomateriału IP7, który jest odporny na pot i deszcz. Piękne wrażenia dźwiękowe i redukcja szumów enc: słuchawki bluetooth są wyposażone w membranę grafenową o grubości 14, a także wzmacnia bas o 85%. Opcje trybu pojedynczego i podwójnego z dotykowym sterowaniem: każda słuchawka bezprzewodowa może być indywidualnie połączona ze słuchawkami Bluetooth.

Lekkie i wodoszczelne ip7: słuchawki douszne x15 bluetooth ważą tylko 3, 5 g na jednym uchu i są dostarczane z 3 różnymi rozmiarami S/M/L dla stabilnego i wygodnego noszenia. Jeśli używasz zestawu słuchawkowego w jednym uchu, możesz zdjąć drugą słuchawkę i automatycznie ustawić tryb binauralny. Jednocześnie nowa technologia enc do tłumienia szumów otoczenia i 4 wbudowanych mikrofonów do redukcji szumów skutecznie tłumi 90% hałasu z zewnątrz, która zapewnia drobniejsze średnie i wysokie tony, 2 mm i ekskluzywną technologię Bass+, co zapewnia wyraźne rozmowy w głośnym otoczeniu.
MarkaFAMOO #ad
ProducentFAMOO #ad
Wysokość1.05
Długość2.45
Szerokość1.97
Numer częściX15
ModelX15
Gwarancja12 Miesięcy

3. Drsaec

#ad

Głębokie basy, wskaźnik LED, Słuchawki Bluetooth, bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth 5.3, bezprzewodowe słuchawki ENC z redukcją szumów, 50 h, 4 mikrofony, wodoszczelność IP7

#ad
Drsaec #ad - Bezprzewodowe słuchawki bluetooth, stabilna odległość połączenia do 15 m, czy w domu, w biurze lub podczas uprawiania sportu. Bezprzewodowe słuchawki są zaprojektowane tak, a mimo to mocne i lekkie, dzięki czemu nie spadają. Funkcje z czujnikami dotykowymi, słuchawki douszne bluetooth umożliwiają wygodne włączanie/wyłączanie, regulację głośności, sterowanie połączeniami, przełączanie utworów, wywoływanie asystenta głosowego itd.

Jednostopniowe parowanie i sterowanie smart touch: bluetooth 5. 3 zapewnia stabilne połączenie i przyczynia się do automatycznego połączenia słuchawek sportowych Bluetooth z ostatnim sparowanym urządzeniem po wyjęciu bezprzewodowych słuchawek Bluetooth z ładowarką. 50 godzin odtwarzania i podwójny wyświetlacz cyfrowy led: po całkowitym naładowaniu słuchawek dousznych czas odtwarzania muzyki wynosi 6-8 godzin i może być używany łącznie przez 50 godzin. Słuchawki z funkcją redukcji szumów z podwójnym wyświetlaczem LED umożliwiają monitorowanie wydajności ładowania słuchawek w czasie rzeczywistym.

Słuchawki douszne są ultralekkie i praktyczne, aby były elastyczne, posiadają funkcję wodoszczelności IP7, która chroni je przed lekkimi kroplami deszczu lub potem podczas intensywnego treningu. Słuchawki douszne są wyposażone w konstrukcję z 4 mikrofonami i technologię redukcji szumów ENC, która skutecznie tłumi 90% odgłosów z otoczenia, strumieniowania na żywo itd. Kompaktowe i wygodne dopasowanie, wodoszczelność ip7: etui do ładowania w formacie kieszonkowym nie zajmuje miejsca podczas noszenia i nie będziesz się stresować podczas noszenia słuchawek Bluetooth. 2023 bluetooth 5.
MarkaDrsaec #ad
ProducentDrsaec #ad
Wysokość1.18
Długość1.57
Waga0.01
Szerokość1.57
Numer części59.99
Modeli52
GwarancjaObsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy, 24 godziny szybkiej odpowiedzi. Kupuj bez obaw

4. Shanling

#ad

Shanling SONO słuchawki z kablem, potrójne dynamiczne słuchawki hybrydowe bez zgubienia, wysokiej rozdzielczości 2DD + 1BA IEM, wtyczka 3,5 mm, 2-biegunowa wtyczka 0,78 mm, dwie pary wymiennych dysz

#ad
Shanling #ad - Zrównoważone" dysze mają bardziej równomierną energię o trzech częstotliwościach, nadają się do różnych utworów muzycznych; dysze "otoczenia", zakres niskich tonów jest znacznie wzmocniony i dynamika poprawiona. Obsługa klienta i wsparcie techniczne-- szanowny kliencie, czy to doradztwa technicznego lub obsługi klienta, możesz skontaktować się z Shanling w razie jakichkolwiek pytań, odpowiemy Ci 24 godziny na dobę.

Nasze produkty zapewniają roczny serwis konserwacyjny. Wykorzystuje uniwersalny interfejs 0, 78 Dual-Pin. Dzięki temu użytkownicy mają możliwość zastąpienia standardowego kabla na kabel mikrofonowy, aby wykorzystać różne scenariusze i mieć więcej zabawy. 2dd + 1ba triple driver hybrid-sono wykorzystuje dynamiczną cewkę biomembranową 9, wysoka częstotliwość jest czuła, dźwięk koncentryczny, 8 mm ciekłokrystaliczną cewkę dynamiczną, 2 mm i 6, krzywa jest gładka, specjalny wzór podziału częstotliwości, a średnia częstotliwość jest pełna i elegancka. Eleganckie i stylowe, komfort dla Twoich uszu – błyszcząca srebrna powłoka, 6 g.

Dwie pary wymiennych dysz tuningowych-sono jest wyposażone w dwa rodzaje dysz do tuningu dźwięku, pozytywnie zrównoważony dźwięk i wysoką przejrzystość, "balanced" i "ambient", z których żadna nie wpływa na pasmo częstotliwości radiowej. W przypadku problemów z jakością produktów wymieniamy je bezwarunkowo. Znakomity wygląd, pojedyncze słuchawki ważą tylko 8, przyjemne w noszeniu, ergonomiczne wzornictwo, precyzyjnie wykonana z 5-osiowego CNC i ręcznie polerowana. Wymienny kabel hi-fi - sono jest dostarczany z wymiennym, kabel bluetooth lub kabel do modernizacji, posrebrzanym kablem.
MarkaShanling #ad
ProducentSHANLING #ad
Waga0.4
Numer częściSONO
ModelSHANLING SONO
Gwarancja1 rok gwarancji producenta

5. DUSONLAP

#ad

Lekka, bezprzewodowe słuchawki z podwójnym wyświetlaczem LED, DUSONLAP Zestaw słuchawkowy Bluetooth, 47 godzin Premium głębokie basy, mini słuchawki bezprzewodowe Bluetooth 5.3 z mikrofonem HD

#ad
DUSONLAP #ad - Idealnie nadają się do aktywności takich jak trening, fitness, aby zapewnić bezpieczne dopasowanie i jednocześnie zapewnić, a nawet w deszczowe dni. Intuicyjna obsługa i szeroka kompatybilność: słuchawki bezprzewodowe bluetooth mają intuicyjną konstrukcję przycisków, takich jak ioS, umożliwiają łatwe zarządzanie muzyką lub rozmowami telefonicznymi.

Nawet w obszarach o złożonych sygnałach metro, nasze słuchawki Bluetooth są jeszcze bardziej korzystne pod względem jakości dźwięku, autobusy itp. Gęsto zaludnione miejsca możesz cieszyć się ciągłymi i stabilnymi połączeniami. Bluetooth 2023: wyposażone w zaawansowany chip bluetooth 5. 3, niskiej latencji i niskiego zużycia energii. Cyfrowy wyświetlacz akumulatora z dwoma diodami led pokazuje pozostałą moc etui ładującego i stan ładowania słuchawek z mikrofonem w czasie rzeczywistym oraz informuje o procentach pozostałej mocy oraz o tym, kiedy ładowanie jest konieczne lub zakończone. Technologia mikrofonu enc skutecznie odfiltrowuje irytujące dźwięki z tła, czy w kawiarni, a także skrupulatnie dostrojone funkcje dźwiękowe zapewniające realistyczne wrażenia dźwiękowe, czy jesteś na ruchliwej ulicy, która zapewnia dynamiczne wysokie i głębokie, głębokie basy, możesz cieszyć się wysokiej jakości połączeniami.

Kompatybilny z większością urządzeń Bluetooth, Android. Ochrona przed wodą ipx7 skutecznie chroni słuchawki douszne przed uszkodzeniami spowodowanymi potem i kroplami deszczu. Jakość dźwięku hd i mikrofon hd: te bezprzewodowe słuchawki są wyposażone w precyzyjną jednostkę dynamiczną 13 mm, niezależnie od tego, jakbyś był na scenie.
MarkaDUSONLAP #ad
ProducentDUSONLAP #ad
Waga0.01
Numer częściJ97-1
ModelJ97
GwarancjaDUSONLAP Obsługuje 30 dni pełnego zwrotu pieniędzy, 24 miesiące naprawy. Możesz z łatwością kupić!

6. LINSOUL

#ad

Czarny, Linsoul KZ Zax 1DD+7BA Hybrid Driver HiFi in-Ear Earphones with Zin Alloy Shell, odłączany 2-pinowy kabel 0,75 mm OFC bez mikrofonu

#ad
LINSOUL #ad - Mocny i mocny bas, który jest ograniczony przez acoustic configuration. Ciesz się innymi doświadczeniami bez ograniczeń. Odłączany kabel high-purity ofc. Jako inne modele, zax przyjmuje również ergonomiczną konstrukcję bazującą na dużych danych kanałów ucha ludzkiego.

It's like new even after long time use. Luksusowa powłoka ze stopu cynku. It greatly decrease the distortion and the sound is crystal clear. Niestandardowy kształt może również doskonale izolować hałas. Ulepszony kabel o wysokiej czystości jest podstawą wysokiej jakości dźwięku. Zrównoważona kombinacja armatures ma wyraźne pole dźwiękowe i silną analizę, takich jak symphony, która może być szeroko dostosowana do różnych stylów muzycznych, chamber string music and popularna muzyka itd.

Technologia elektroplatingu chromium sprawia, it also effectively prevents the metal utlenianie. Dzięki ekskluzywnym i meticulous regulacjom, szczegóły wokalne i szerokie pole dźwiękowe są zintegrowane i tranzytowane. Beyond that, dzięki któremu można wyraźnie zobaczyć wewnętrzną strukturę. Technologia hybrydowa 1dd+7ba. Będzie delikatnie i bezpiecznie wkładać do uszu. Płyta czołowa jest wykonana ze stopu cynowego, że wygląda jak perłowy.
MarkaLINSOUL #ad
ProducentKZ #ad
Wysokość1.77
Długość4.53
Waga0.26
Szerokość3.35
Numer częściZAX

7. LINSOUL

#ad

Czarny, Linsoul KZ Zax 1DD+7BA Hybrid Driver HiFi in-Ear Earphones with Zin Alloy Shell, odłączany 2-pinowy kabel 0,75 mm OFC z mikrofonem

#ad
LINSOUL #ad - Ciesz się innymi doświadczeniami bez ograniczeń. Dostosowany napęd dynamiczny ma ultra-konwencjonalną mocną magnetyczną siłę napędową i jest wyposażony w membranę PEK o wielkości 10 mm. Wybierz wersję w razie potrzeby. It greatly decrease the distortion and the sound is crystal clear.

Moreover, it comes with microphone cable too. Zrównoważona kombinacja armatures ma wyraźne pole dźwiękowe i silną analizę, takich jak symphony, która może być szeroko dostosowana do różnych stylów muzycznych, chamber string music and popularna muzyka itd. Możesz łatwo zmienić go w preferowany kabel w dowolnym momencie. Niestandardowy kształt może również doskonale izolować hałas. Made into detachable ensures future upgradeability.

Ulepszony kabel o wysokiej czystości jest podstawą wysokiej jakości dźwięku. Dostosowany kształt i mikrofon. Płyta czołowa jest wykonana ze stopu cynowego, podczas gdy kawica jest wykonana z przezroczystego materiału, it also effectively prevents the metal utlenianie. Odłączany kabel high-purity ofc. It's like new even after long time use. Technologia elektroplatingu chromium sprawia, że wygląda jak perłowy.
MarkaLINSOUL #ad
ProducentKZ #ad
Wysokość1.77
Długość4.53
Waga0.28
Szerokość3.35
Numer częściZAX

8. LINSOUL

#ad

Niebieskie, Linsoul KZ Zax 1DD+7BA Hybrid Driver HiFi in-Ear Earphones with Zin Alloy Shell, odłączany 2-pinowy kabel 0,75 mm OFC z mikrofonem

#ad
LINSOUL #ad - Do kz zax, podczas gdy kawica jest wykonana z przezroczystego materiału, stosujemy również mieszankę materiałów na powłokę i płytę czołową. Wybierz wersję w razie potrzeby. Możesz łatwo zmienić go w preferowany kabel w dowolnym momencie. Kz zax jest naprawdę produktem, ta specjalna konfiguracja sterowników jest doskonale przystosowana do pokazywania różnych częstotliwości.

Dostosowany kształt i mikrofon. Moreover, it comes with microphone cable too. Dzięki ekskluzywnym i meticulous regulacjom, szczegóły wokalne i szerokie pole dźwiękowe są zintegrowane i tranzytowane. Ciesz się muzyką HiFi jak dobrze nie przegapisz żadnego telefonu. It's like new even after long time use. It greatly decrease the distortion and the sound is crystal clear. Płyta czołowa jest wykonana ze stopu cynowego, dzięki któremu można wyraźnie zobaczyć wewnętrzną strukturę.

Technologia hybrydowa 1dd+7ba. Kz zax przyjmuje jeden podwójny napęd dynamiczny kompozytowy obwodu magnetycznego i siedem różnych typów zbrojenia zrównoważonego. Luksusowa powłoka ze stopu cynku. Zrównoważona kombinacja armatures ma wyraźne pole dźwiękowe i silną analizę, która może być szeroko dostosowana do różnych stylów muzycznych, takich jak symphony, chamber string music and popularna muzyka itd.
MarkaLINSOUL #ad
ProducentKZ #ad
Wysokość1.77
Długość4.53
Szerokość3.35
Numer częściZAX