Top 10 White Board Marker Pens – Markery sucho- i mokrościeralne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AYCLIF

#ad

Zmywalne na sucho, 12 kolorów, bezzapachowe, z cienką końcówką, markery zmywalne na sucho, markery magnetyczne, AYCLIF Markery do tablic suchościeralnych, nietoksyczne

#ad
AYCLIF #ad - Wysokiej jakości flamastry z końcówką zapewniają komfort. Pomożemy ci w ciągu 24 godzin. 12 żywych pisaków do tablic suchościeralnych ulepsz swoje wrażenia z korzystania z tablicy suchościeralnej dzięki naszemu zestawowi 12 atrakcyjnych, zmywalnych markerów. Twoje zadowolenie jest dla nas ważne. Taki usuwalny zestaw markerów nadaje się do biura, przybory piśmiennicze, do użytku domowego itp.

Szerokie zastosowanie - końcówka markera zmywalnego na sucho jest okrągła i gładka i służy głównie do pisania na białych tablicach i szkle, na lekcje, może być również używana na lodówce do rejestrowania małych codziennych wydarzeń. Atwe do usunięcia: nasze kolorowe pisaki z gumkami do ścierania można szybko zetrzeć z każdej nieporowatej powierzchni, w tym szklanych okien i lusterek, tablic suchościeralnych itp. Wysokiej jakości pióro i tusz - wysokiej jakości, bezzapachowy, bezpieczny dla dzieci, delikatny zestaw długopisów do tablic suchościeralnych o grubości 1-2 mm jest bezkonkurencyjny i zapewnia wygodne i płynne pisanie bez rozmazywania i tworzenia skomplikowanych szczegółów.

Tusz bez ksylenu i toluenu odpowiada normie EN-71, CE i ASTMD-4236, szybkoschnący i nie pozostawia śladów. Przygotuj się na kolorową deklarację. Idealne małe prezenty dla rodziny lub przyjaciół: Świetny materiał do prezentacji biurowej, przybory szkolne dla nauczycieli. Jeśli pisaki nie są używane przez dłuższy czas, należy je przechowywać na płasko aby tusz nie osadzał się na końcówce lub końcówce.
MarkaAYCLIF #ad
ProducentAYCLIF #ad
Wysokość0.59
Długość7.87
Szerokość5.51
Numer częściAY-MKB-H2
ModelAY-MKB-H2
Gwarancja1 year

2. Staedtler

#ad

Pudełko z możliwością postawienia / zestaw kombi, okrągła końcówka 2 mm, wielokolorowa, 6 markerów w 6 kolorach, Markery 351 Lumocolor do białych tablic Whiteboard od Staedtler

#ad
Staedtler #ad - 6 kolorów pomarańczowy, niebieski, fioletowy, zielony, czerwony, czarny w stabilnym pojemniku Staedtler z możliwością postawienia. Cieralne na sucho, nie pozostawiają śladów na takich powierzchniach jak białe tablice, szkło i porcelana. Okrągła końcówka: 2 mm, do wielokrotnego napełniania, bezzapachowe, markery szybkoschnące, można używać w samolocie. Atrament z formułą dry-safe: pozostawiony bez skuwki marker nie zasycha nawet przez kilka dni ISO 554.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość10.63
Długość59.45
Waga0.37
Szerokość46.46
Numer części351 WP6
Model351 WP6 ST
GwarancjaGwarancja producenta: 2 lata

3. Expo

#ad

Expo Magnetyczne markery ścieralne na sucho, czarne, z gumką, cienka końcówka, 4 sztuki

#ad
Expo #ad - Tusz z nadrukiem tłuszczu jest szybkoschnący i bezzapachowy. Cienka końcówka jest idealna do zaznaczania szczegółów i linii. Gumka do ścierania jest wbudowana w nasadkę. Zawiera: 4 czarne, ścieralne markery. Zintegrowany magnes przywiera do metalowych powierzchni dla łatwego przechowywania.
MarkaExpo #ad
ProducentSanford #ad
Wysokość4.41
Długość0.66
Waga0.11
Szerokość6.09
Numer części1944745
Model1944745

4. EXPO

#ad

EXPO, Dry Erase Marker zestaw startowy Assorted – 1 zestaw

#ad
EXPO #ad - Bottle of expo? Formula Cleaner and Low-odor markers. Zestaw zawiera expo? eraser, 2 oz. Zgodnemu ze standardem energY STAR Color Quality delivers Bright, Vivid Messages. Low-odor ink is ideal for Small offices and małych biurach na całym świecie.
MarkaEXPO #ad
ProducentSanford #ad
Wysokość7
Długość1.5
Waga0.32
Szerokość7.5
Numer części80653
Model80653

5. Sanford

#ad

8/Set, VIS-à-vis Wet Erase marker, Fine Point, assorted

#ad
Sanford #ad - Erases easily with a damp cloth. Formula ted for use around sources of Intense heat. Fine point for szczegółowej marking. Bold and bright colors. Designed specifically for Acetate film.
MarkaSanford #ad
ProducentSANFORD #ad
Wysokość0.5
Długość5.7
Waga0.1
Szerokość3.8
Numer częściVISAPACK
Model2134345

6. Staedtler

#ad

Stojące pudełko, zestaw ekonomiczny, wielokolorowa, Staedtler 351 Lumocolor markery do białych tablic suchościeralnych, okrągła końcówka o grubości 2 mm

#ad
Staedtler #ad - Nadają się do ponownego napełnienia. Końcówka okrągła o grubości 2 mm. Cztery kolory czerwony, niebieski, zielony i czarny w stojącym pudełku. Szybkoschnące, bezzapachowe. Cieralne na sucho, nie pozostawiają śladów na takich powierzchniach jak białe tablice, szkło i porcelana. Ochrona przed wysychaniem dry safe – markery mogą leżeć otwarte przez wiele dni bez ryzyka wyschnięcia warunki badania wg ISO 554.
MarkaStaedtler #ad
ProducentSTAEDTLER #ad
Wysokość1.18
Długość6.1
Waga0.49
Szerokość5.94
Numer części351 WP8
Model351 WP8ST
GwarancjaNo

7. Pilot Pen

#ad

Zestaw 5 sztuk, grubość 2,3 mm, czarny/czerwony/niebieski/zielony/pomarańczowy, Pilot Pen 5080KIT, markery do tablic suchościeralnych V-Board Master Begreen

#ad
Pilot Pen #ad - W zestawie uchwyt na długopisy i wycieraczka. Fantastyczna płynność. Widoczny poziom tuszu. Intensywna jasność. Najwyższa jakość pisania.
MarkaPilot Pen #ad
ProducentPilot #ad
Wysokość6.14
Długość4.57
Waga0.79
Szerokość2.48
Numer części5080KIT
Model5080KIT
Gwarancja0 Jahre

8. Expo

#ad

Intensywne kolory, lekki zapach, Expo Dry Erase 80174 komplet zmywalnych markerów do tablic suchościeralnych

#ad
Expo #ad - Certyfikat ap nietoksyczny i zgodny z ASTM D-4236. Marker dry-erase with chisel point delivers consistent color quality for bold colors and great erasability. Idealny do klas, małych biur i domu. Można używać na większości tablic suchych, niemalowanych metalu, szklanych, glazurowanych ceramikach i nieporowatych powierzchniach. Marker dry-erase contains specially formulated low odor, dry-erase ink.
MarkaExpo #ad
ProducentExpo #ad
Wysokość0.9
Długość4.9
Waga0.13
Szerokość3.1
Numer części71641801745
Model80174

9. BIC

#ad

BIC 967444 Velleda Cliiip zestaw białych tablic suchościeralnych 21 x 31 cm, 8 zmywalnych markerów, zestaw 10 szt

#ad
BIC #ad - Jego lekka i jednocześnie wytrzymała rama ma wymiary 21 x 31 cm; niebieska ergonomiczna konstrukcja ułatwia dzieciom obchodzenie się z nimi.

Wyrafinowany klips umożliwia umieszczenie markerów na tablicy suchościeralnej: dzięki temu nie zgubią się. Ta dwustronna tablica suchościeralna w 1 pakiecie jest z jednej strony jednokolorowa i kwadratowa z drugiej. Ta tablica suchościeralna jest produkowana we Francji w wysokiej jakości i można ją łatwo wyczyścić nawet po kilku dniach. Ten kompletny zestaw do tablic suchościeralnych BIC Velleda Cliiip zawiera zmywalną tablicę suchościeralną, 8 markerów i 1 wycieraczkę.
MarkaBIC #ad
ProducentBIC #ad
Wysokość9.45
Długość0.79
Waga0.02
Szerokość8.66
Numer części967444
Model967444
GwarancjaBrak gwarancji

10. PILOT

#ad

Markery do tablic suchościeralnych z końcówką klinową, zielony, PILOT V-Board Master, zestaw 5 sztuk czarny, niebieski, pomarańczowy, czerwony

#ad
PILOT #ad - Zestaw 5 sztuk w kolorze czarnym, zielonym, niebieskim, czerwonym, pomarańczowym. Zestaw markerów do tablic suchościeralnych nadaje się do wszystkich tablic suchościeralnych: z trwałą końcówką z włókna klinowego i grubością ściegu 2, 2 – 5, 2 mm.

System tpf zapewnia dodatkowo ciągły przepływ atramentu bez pompowania. Stan tytanowy jest zawsze widoczny na kartridżu. Opatentowany system v zapewnia najwyższą jakość pisania i intensywną jasność aż do ostatniej kropli atramentu. Przyjazny dla środowiska: składa się w 91% z materiału pochodzącego z recyklingu bez materiały eksploatacyjne. Możliwość ponownego napełnienia wkładem 5003.
MarkaPILOT #ad
ProducentPILOT #ad
Wysokość1.06
Długość5.47
Waga0.31
Szerokość4.61
Numer części5081S5BG
ModelWBMA-VBM-MC-S5-BG
Gwarancjanie