Top 10 Mepal Vorratsdosen 1000ml – Puszki na żywność

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Mepal

#ad

Prostokątny pojemnik na żywność, można układać w stos i hermetyczne, przezroczyste pudełko na zapasy z pokrywką, organizer kuchenny i pudełko do przechowywania z tworzywa sztucznego, Mepal, 1000

#ad
Mepal #ad - Informacje o produkcie: hermetyczne pojemniki na żywność są dostępne w różnych rozmiarach. Pudełko może być używane na przykład jako słoik do przechowywania spaghetti. Zawartość i wymiary: pojemnik do gospodarstwa domowego ma pojemność 1000 ml.

Rozmiar pojemnika na zapasy jest dopasowany do rozmiarów opakowań popularnych suchych produktów spożywczych, takich jak makaron i ryż. Idealny do organizacji w kuchni. Funkcja: pudełko z tworzywa sztucznego modula z pokrywką to praktyczny pojemnik kuchenny na makaron, mąkę, płatki owsiane, mleko w proszku i inne suche produkty spożywcze. Komponenty: hermetyczna pokrywka umożliwia przechowywanie różnych produktów spożywczych w pojemnikach z możliwością układania w stos.

Zrównoważony rozwój i nie zawiera bpa: wszystkie produkty mepal są trwałe i nie zawierają BPA. Wzornictwo: dzięki przezroczystym pojemnikom z przezroczystą pokrywką zawartość organizera kuchennego jest zawsze widoczna również w szufladach kuchennych. Użyj jednego pojemnika jako słoika do przechowywania spaghetti, a drugiego jako pojemnika na mąkę. Przezroczyste pojemniki modula nadają się do ponownego użytku i po użyciu można je myć w zmywarce.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość4.5
Długość5.75
Waga0.42
Szerokość3.5
Numer części106913030600
ModelRST69130
GwarancjaBez gwarancji.

2. Mepal

#ad

Mepal Modula 4-częściowy zestaw ekonomicznych pojemników na żywność, 1000 ml, pojemnik na żywność, kolor biały, idealny do przechowywania suchej żywności

#ad
Mepal #ad - Ideal für griffbereite und ordentliche Vorratshaltung. Funktion: ideale aufbewahrungsbehälter für trockene lebensmittel in der Küche - Modula Kunststoffboxen mit Deckel für Nudeln, Mehl, Haferflocken, Milchpulver und mehr. Darüber hinaus sind die Dosen spülmaschinenfest.

Als reiscontainer eignen sie sich besonders gut. Produktinformationen: die lebensmittelbehälter modula sind in verschiedenen Größen erhältlich, liegen gut in der Hand und sind leicht zu öffnen. Stilvoll und organisiert aufbewahren. FassungsvermÖgen: 4 x 1000-ml-behälter für gängige Trockenlebensmittel-Verpackungen. Nachhaltig & bpa-frei: alle mepal-produkte sind langlebig und BPA-frei. Design: dank der durchsichtigen Vorratsboxen mit transparentem Deckel ist der Inhalt der Küchenorganizer auch in Küchenschubladen immer sichtbar.

Die durchsichtigen vorratsbehälter Modula sind wiederverwendbar und können nach Gebrauch in die Spülmaschine gestellt werden. Praktisch und funktional für eine organisierte Küche. Komponenten: die stapelbaren vorratsdosen haben einen luftdichten Deckel, der eine Aufbewahrung von verschiedenen Lebensmitteln ermöglicht.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość4.49
Długość5.67
Waga1.57
Szerokość3.54
Numer części306913330600
Model306913330600

3. Mepal

#ad

Mepal Modula 4-częściowy zestaw ekonomicznych pojemników na żywność, pojemnik na żywność, kolor biały, 1000 ml, idealny do przechowywania suchej żywności

#ad
Mepal #ad - Komponenty: hermetyczna pokrywka umożliwia przechowywanie różnych produktów spożywczych w pojemnikach z możliwością układania w stos. Rozmiar pojemnika na zapasy jest dopasowany do rozmiarów opakowań popularnych suchych produktów spożywczych, takich jak makaron i ryż.

Zrównoważony rozwój i nie zawiera bpa: wszystkie produkty mepal są trwałe i nie zawierają BPA. Informacje o produkcie: hermetyczne pojemniki na żywność są dostępne w różnych rozmiarach. Zawartość i wymiary: pojemnik do gospodarstwa domowego ma pojemność 1000 ml. Idealny do organizacji w kuchni. Przezroczyste pojemniki modula nadają się do ponownego użytku i po użyciu można je myć w zmywarce. Wzornictwo: dzięki przezroczystym pojemnikom z przezroczystą pokrywką zawartość organizera kuchennego jest zawsze widoczna również w szufladach kuchennych.

Funkcja: pudełko z tworzywa sztucznego modula z pokrywką to praktyczny pojemnik kuchenny na makaron, płatki owsiane, mąkę, mleko w proszku i inne suche produkty spożywcze. Pudełko może być używane na przykład jako słoik do przechowywania spaghetti. Użyj jednego pojemnika jako słoika do przechowywania spaghetti, a drugiego jako pojemnika na mąkę.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość4.49
Długość5.67
Waga1.57
Szerokość3.54
Numer częściHU-XI-201
ModelWeiß

4. Mepal

#ad

Aufbewahrungsdosen mit Deckel für trockenen Lebensmitteln, Mepal – Vorratsdosen Set Modula 4-teilig Nordic green – 2 x 1000 ml, 1 x 1500 ml und 1 x 425 ml, Frischhaltedosen und Ordnungsboxen

#ad
Mepal #ad - Darüber hinaus sind die Dosen spülmaschinenfest. Die größen sind auf die Verpackung gängiger Trockenlebensmittel abgestimmt. 2 x 1000 ml, 1 x 1500 ml & 1 x 425 ml. Die durchsichtigen vorratsbehälter Modula sind wiederverwendbar und können nach Gebrauch in die Spülmaschine gestellt werden.

Funktion: die modula kunststoffboxen mit deckel sind praktische Küchenvorratsbehälter für Nudeln, Haferflocken, Mehl, Milchpulver und andere trockene Lebensmittel. Produktinformationen: die lebensmittelbehälter modula sind in verschiedenen Größen erhältlich, liegen gut in der Hand und sind leicht zu öffnen. Die boxen können zum Beispiel als Spaghetti-Vorratsglas verwendet werden. FassungsvermÖgen und abmessungen: das behälterset für zuhause besteht aus 4 Teilen.

Ideal für organisation in der Küche. Nachhaltig & bpa-frei: alle mepal-produkte sind langlebig und BPA-frei. Design: dank der durchsichtigen Vorratsboxen mit transparentem Deckel ist der Inhalt der Küchenorganizer auch in Küchenschubladen immer sichtbar. Komponenten: der luftdichte deckel ermöglicht es, verschiedene Lebensmittel in den stapelbaren Vorratsdosen aufzubewahren.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość8.98
Długość7.28
Waga1.83
Szerokość5.83
Numer części106996092400
Model106996092400
GwarancjaNo warranty.

5. Mepal

#ad

Naczyń do kuchenki mikrofalowej i jako pojemniki na żywność –, Mepal, Multi Bowl Cirqula Rectangular – pojemnik na zapasy z pokrywką – nadaje się jako hermetyczne pudełko do przechowywania lodówki

#ad
Mepal #ad - Pojemnik można ponownie używać po umyciu w zmywarce do naczyń. Informacje o produkcie: miski cirqula idealnie nadają się do kuchni, mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Komponenty: pudełko do przechowywania ma całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem. Pojemność i wymiary: prostokątne pudełko na zapasy ma pojemność 1000 ml. Zrównoważony i wolny od bpa: kwadratowe pojemniki cirqula są trwałe i nie zawierają BPA. Prostokątny kształt umożliwia optymalne wykorzystanie miejsca w lodówce i zamrażarce.

Wzornictwo: miseczki z tworzywa sztucznego są funkcjonalne i stylowe. W ten sposób można łatwo zobaczyć, jakie produkty spożywcze znajdują się w misce. Pudełka cirqula są dostępne w różnych rozmiarach. Wielofunkcyjna: wielofunkcyjna miska kuchenna Cirqula może być używana jako pudełko na zapasy kuchenne, pudełko transportowe i miska do serwowania.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.4
Długość8.35
Waga0.51
Szerokość6.38
Numer części106255073700
Model106255073700
GwarancjaBez gwarancji.

6. Mepal

#ad

Mepal, Multi Bowl Cirqula Round, Pojemnik na zapasy z pokrywką, Nadaje się jako hermetyczne pudełko do przechowywania lodówki, naczyń do kuchenki mikrofalowej i jako pojemniki utrzymujące świeżość

#ad
Mepal #ad - Tace do przechowywania Cirqula są dostępne w różnych rozmiarach. Pojemnik można ponownie używać po umyciu w zmywarce do naczyń. Zrównoważone i wolne od bpa: okrągłe pojemniki cirqula są trwałe i nie zawierają BPA.

Pokrywa zamyka pojemnik prawidłowo, dzięki czemu jest hermetyczny. Miseczki nadają się również jako zastawa stołowa. Informacje o produkcie: miski cirqula idealnie nadają się do kuchni, mogą być używane jako pojemniki do przechowywania do zamrażania żywności i podgrzewania w kuchence mikrofalowej. Wzornictwo: pojemniki z tworzywa sztucznego to stylowe pudełka do przechowywania żywności.

Komponenty: szczelne pojemniki na zapasy mają całkowicie zdejmowaną pokrywę z okienkiem. Pudełka można układać jeden na drugim lub jeden na drugim. Pojemność i wymiary: miska ma pojemność 1000 ml. Wielofunkcyjna: wielofunkcyjna miska kuchenna Cirqula może być używana jako pudełko na zapasy kuchenne, pudełko transportowe i miska do serwowania.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość0.04
Długość6.65
Waga0.51
Szerokość6.26
Numer części106210073700
ModelRST62100BRY
GwarancjaBez gwarancji.

7. Mepal

#ad

SAN/PE, biały, Mepal Pojemniki na zapasy Modula White – idealne rozwiązanie do przechowywania suchych produktów spożywczych – nadają się do mycia w zmywarce, zestaw 3-częściowy

#ad
Mepal #ad - Długość: 18, 5 cm. Szczelnie zamykana pokrywa pojemników sprawia, że zawartość jest szczelna i można ją układać w stos. Wysokość zestawu: 22, 8 cm.

Zawartość: 1 x 2000 ml i 2 x 1000 ml. Wymiary pojemników są dostosowane do rozmiarów opakowań popularnych, suchych produktów spożywczych. Przezroczyste pudełka do przechowywania Modula firmy Mepal to praktyczne pojemniki do przechowywania musli, mleka w proszku, mąki i innych suchych produktów spożywczych. Przezroczysty pojemnik oraz przezroczysta pokrywa umożliwiają w każdej chwili widok zawartości pudełek, również w szufladach kuchennych. Szerokość: 14, 8 cm.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość8.98
Długość7.28
Waga1.58
Szerokość5.83
Numer części106995530600
Model106995530600
GwarancjaNo warranty.

8. Mepal

#ad

Piekarnika i zamrażarki, Mepal Pojemnik na żywność EasyClip szklana miska z pokrywką i zamknięciem na zatrzask, hermetyczna i zabezpieczona przed, parowaru, nadaje się do kuchenki mikrofalowej

#ad
Mepal #ad - Pokrywka z zaworem parowym: pokrywka pojemnika na żywność nadaje się do kuchenki mikrofalowej z otwartym klipsem. Dzięki przezroczystej misce można na pierwszy rzut oka zobaczyć, co znajduje się w pudełku. Miska z pokrywką idealnie nadaje się do przygotowywania posiłków i przechowywania resztek! Nie zawiera bpa: szklany pojemnik z pokrywką nie zawiera BPA i jest trwały w użyciu.

Naczynie do zapiekania nadaje się do zamrażarki, parowaru, kuchenki mikrofalowej i piekarnika! Szczelna i szczelna: jednym kliknięciem szklana hula jest szczelnie zamknięta i w mgnieniu oka wyczarujesz świeży posiłek na stole. Zawartość: pudełko do przechowywania z pokrywką ma pojemność 1000 ml. Wielofunkcyjne: pojemniki na żywność z pokrywką easyClip ze szkła spełniają wszystkie życzenia w kuchni.

Pojemniki można idealnie układać w stos i przechowywać w kompaktowym miejscu. Dzięki zamknięciu klipsów do przechowywania pojemniki na zapasy są hermetyczne i zabezpieczone przed wyciekiem! Wzornictwo: konstrukcja pojemników do zamrażania zapewnia elegancki porządek w lodówce. Kliknij, gotowe i przechowuj! nadaje się do użytku w piekarniku: pudełko do przygotowywania posiłków jest wykonane z hartowanego szkła i dlatego idealnie nadaje się do pieczenia do maksymalnie 550°C i bez pokrywki.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
Wysokość2.76
Długość7.8
Waga1.61
Szerokość5.47
Numer części106166094700
Model106166094700

9. Mepal

#ad

Kolor czarny, idealny do przechowywania żywności, pojemnik na żywność, nadaje się do mycia w zmywarce, Mepal 4-częściowy zestaw pojemników na zapasy Modula 1000 ml

#ad
Mepal #ad - Pudełko może być używane na przykład jako słoik do przechowywania spaghetti. Rozmiar pojemnika jest dopasowany do rozmiarów opakowań popularnych suchych produktów spożywczych, takich jak makaron i ryż. Trwały i wolny od bpa: wszystkie produkty mepal są trwałe i nie zawierają BPA.

Informacje o produkcie: hermetyczne pojemniki na żywność są dostępne w różnych rozmiarach. Funkcja: plastikowe pudełko modula z pokrywką to praktyczny pojemnik kuchenny na makaron, płatki owsiane, mąkę, mleko w proszku i inne suche produkty spożywcze. Zawartość i wymiary: pojemnik gospodarstwa domowego ma pojemność 1000 ml. Wzornictwo: dzięki przezroczystym pojemnikom na zapasy z przezroczystą pokrywką zawartość organizera kuchennego jest zawsze widoczna również w szufladach kuchennych.

Idealny do organizacji kuchni. Komponenty: hermetyczna pokrywka umożliwia przechowywanie różnych produktów spożywczych w pojemnikach z możliwością układania w stos. Przezroczyste pojemniki modula nadają się do ponownego użytku i po użyciu można je myć w zmywarce. Użyj jednego pojemnika jako słoika do spaghetti, a drugiego jako pojemnika na mąkę.
MarkaMepal #ad
ModelWeiß

10. Mepal

#ad

Tworzywo sztuczne, nadaje się do mycia w zmywarce, Mepal Modula 5-częściowy zestaw startowy do przechowywania suchych produktów spożywczych

#ad
Mepal #ad - Pudełka do przechowywania idealnie nadają się do kuchni, płatków owsianych, do przechowywania i organizacji. Wzornictwo: przezroczysty pojemnik oraz przezroczysta pokrywa umożliwiają bezpośredni widok zawartości pudełek, również w szufladach kuchennych. Zawartość i wymiary: 5-częściowy zestaw zawiera następujące pudełka do przechowywania: 1 x 425 ml, 2 x 1000 ml, 1 x 1500 i 1 x 2000 ml.

Informacje o produkcie: pojemniki do przechowywania i przechowywania modułów są dostępne w różnych rozmiarach i wersjach, dobrze leżą w dłoni i są łatwe do otwarcia. Dzięki temu pudełka idealnie nadają się jako system porządkowania szuflad lub jako organizer do szafek w kuchni. Ponadto puszki można układać w stos i myć w zmywarce. Różne wymiary pojemników są dostosowane do rozmiarów opakowań popularnych suchych produktów spożywczych.

Dół: szczelnie zamykająca się pokrywa pojemników na zapasy jest hermetyczna i zapewnia przechowywanie zawartości, które nie zawierają aromatów. Dzięki temu możliwe jest przechowywanie różnych produktów spożywczych w pudełkach, ponieważ pojemniki na zapasy można układać w stos. Funkcja: przezroczyste pojemniki do przechowywania modula firmy Mepal to praktyczne pojemniki do przechowywania musli, mleka w proszku, mąki i innych suchych produktów spożywczych.
MarkaMepal #ad
ProducentMepal #ad
ModelStarter-Set Weiß
GwarancjaBrak gwarancji.