Top 10 Elektrischer Badheizkörper – Grzejniki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HEATSUPPLY

#ad

HEATSUPPLY Grzejnik na ręczniki elektryczny czarny matowy 1142 x 600 mm grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem w zestawie pręt grzejny 600 W nr 4 z timerem

#ad
HEATSUPPLY #ad - Jakość handlu specjalistycznego - jakość i wzornictwo naszych produktów stawiają na pierwszym miejscu. Dostarczamy wysokiej jakości ogrzewacz do ręczników w profesjonalnej jakości w uczciwych cenach.

Można wygodnie sterować za pomocą grzałki i ustawić timer. Atwa obsługa – nasz elektryczny grzejnik na ręczniki #Hamburg nr 4. Atwy montaż – dostarczany oddzielnie pręt grzejny montuje się w kilku prostych krokach. W ten sposób gwarantujemy maksymalną ochronę podczas transportu. Znajdujący się w zestawie klucz płaski gwarantuje łatwy i bezpieczny montaż.

Wysoka wydajność – do naszych suszarek do ręczników stosujemy maksymalną liczbę poprzecznych rur i wydajny wkład grzewczy, aby zapewnić szybkie nagrzewanie łazienki lub toalety dla gości. Zapakowane bezpiecznie w transporcie – elektryczne grzejniki łazienkowe są wrażliwe. Dlatego wysyłamy elektryczny pręt grzejny oddzielnie do napełnionego grzejnika ręcznego.
MarkaHEATSUPPLY #ad
ProducentHEATSUPPLY #ad
Wysokość1.97
Długość44.96
Waga33.07
Szerokość23.62
Gwarancja5 jahre.

2. HEATSUPPLY

#ad

HEATSUPPLY® Grzejnik na ręczniki elektryczny biały 1.662 x 600 mm grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem w zestawie pręt grzewczy 900 W nr 2 z timerem

#ad
HEATSUPPLY #ad - Dostarczamy wysokiej jakości ogrzewacze do ręczników w specjalistycznej jakości w uczciwych cenach. Atwy montaż – dostarczony oddzielnie pręt grzewczy montuje się w kilku prostych krokach.

Atwe sterowanie – regulacja temperatury nowego grzejnika łazienkowego jednym ruchem ręki za pomocą inteligentnego termostatu ze wskaźnikiem LED i timerem. Bezpieczne w transporcie zapakowane – elektryczne grzejniki łazienkowe są delikatne. Wydajna – do naszych suszarek do ręczników używamy maksymalnej liczby poprzecznych rur i wydajnego wkładu grzewczego, aby zapewnić szybkie nagrzewanie łazienki lub toalety dla gości.

Dlatego też elektryczny pręt grzejny wysyłamy oddzielnie do wypełnionego grzejnika ręcznika. Gwarantujemy maksymalną ochronę podczas transportu. Jakość handlu specjalistycznego – jakość i wzornictwo naszych produktów są najważniejsze. Dołączony klucz płaski gwarantuje łatwy i bezpieczny montaż.
MarkaHEATSUPPLY #ad
ProducentHEATSUPPLY #ad
Gwarancja5 lat.

3. anapont

#ad

Biały, anapont Elektryczny grzejnik łazienkowy 1475 x 600 cm, prosty – funkcja timera – grzejnik na ręczniki – wyprodukowano w Niemczech

#ad
anapont #ad - Wzornictwo: grzejnik łazienkowy jest prosty, ale mimo to szlachetny. Ważne było dla nas, abyś mógł wybrać stronę pręta grzewczego i że nie widać spoin. Wkład grzewczy oferuje 5 różnych temperatur i wyłącza się automatycznie na życzenie.

800 w, kolor biały/prosty i wystarcza na ok. 8 m². Funkcja timera: dzięki 4 funkcjom timera można ustawić, jak długo i jak mocno chcesz ogrzewać grzejnik. Wyprodukowano w niemczech: nasz elektryczny grzejnik łazienkowy został wyprodukowany w Niemczech. Dzięki temu możemy zagwarantować jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo: ponieważ w łazienkach tworzy się dużo wilgoci, w naszych timerach zawsze zainstalowaliśmy wkład grzewczy o bardzo wysokiej klasie ochrony IPx5.

Informacje o produkcie: grzejnik łazienkowy ma wymiary 1475 x 600 mm i maks. Nie należy stosować mniejszych klas ochronnych. Potwierdzony przez niemiecki Instytut Ochrony Konsumentów, znak kontrolny: QU1692898959. Przy zamówieniu pilota zdalnego sterowania masz możliwość ustawienia, kiedy grzejnik ma się włączyć. Jest dostarczany w stanie zmontowanym i wypełnionym.
Markaanapont #ad
Producentanapont #ad
Waga23.81

4. Schulte

#ad

113 x 60 cm, Schulte Grzejnik łazienkowy Turbo, przyłącze środkowe, funkcja wieszaka na ręczniki, biel alpejska, moc 627 W

#ad
Schulte #ad - Designerski grzejnik jako alternatywa dla konwektora. Elastyczność: praca za pomocą centralnego ogrzewania, ogrzewania lokalnego, elektrycznego lub mieszanego Grzejnik oferuje te możliwości. Wyrównanie ściany 10 mm umożliwia montaż nawet na ścianach z przesunięciem.

Idealny zamiennik: grzejnik łazienkowy jako odnowienie grzejnika żeberkowego, grzejnika płytowego i grzejnika płaskiego. Designerski grzejnik: ze stali malowanej proszkowo dla dobrego ciepła w łazience, na strychu, przedpokoju, biurze, piwnicy, korytarzu, pokoju dziecięcym, pokoju gościnnym, jadalni, sypialni, kuchni, salonie.

Atwy montaż: szczegółowa i ilustrowana instrukcja montażu sprawia, że montaż tego grzejnika jest dziecinnie prosty. Grzejnik może być używany jako ogrzewacz pomieszczeń, wieszak na ręczniki i podgrzewacz do ręczników. Ponadczasowe wzornictwo: wysokiej jakości materiały, precyzyjne wykonanie i szlachetna powierzchnia sprawiają, że ten grzejnik przyciąga wzrok w Twojej łazience.
MarkaSchulte #ad
ProducentGebrüder Schulte #ad
Wysokość44.69
Długość3.7
Waga20.72
Szerokość23.62
Numer części4004514040381
ModelH1130-M 04
GwarancjaTrzy lata gwarancji na produkt na lakierowanie powierzchni zgodnie z normą DIN 55900.

5. EMKE

#ad

Grzejnik na ręczniki, do wody i prądu, 126,9 x 60 cm, z kablem i wtyczką antracytowy, EMKE Elektryczny grzejnik łazienkowy

#ad
EMKE #ad - Zakres dostawy: suszarka do ręczników, elektryczny pręt grzewczy wstępnie zainstalowany, zestaw montażowy, niemiecki grzejnik łazienkowy instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Liczba warstw: dwuwarstwowa, liczba rur: 25 x 2; wysoka wydajność nadaje się szczególnie do dużych pomieszczeń; z automatycznym zabezpieczeniem przed wyłączeniem 75℃ temperatura nie jest regulowana. Podłączenie grzejnika łazienkowego: przyłącze środkowe do wody gwint: G1/2", odstęp: 50 mm Przyłącze wtykowe do prądu, dwie metody ogrzewania są wymienne. Uwaga: nie zawiera zaworów! Grzejnik na ręcznik: stal walcowana na zimno spcc odpowiada BS EN 442 z przyjaznymi dla środowiska powłokami, kolor koszy grzewczych: antracyt różne monitory mają różnice kolorów.

Wymiary grzejnika łazienkowego: 1269 x 600 mm, moc: 1000 w, 5 kg, zakres zastosowania: 12㎡, waga: 33, odległość od ściany: 159-164 mm od ściany do zewnętrznej krawędzi.
MarkaEMKE #ad
ProducentEMKE #ad
Wysokość4.53
Długość49.96
Waga74.96
Szerokość23.62
Numer częściEDTR1260A-DE
ModelEDTR1260A-DE

6. EMKE

#ad

Biały, suszarka na ręczniki z prętem grzewczym 500 W, wygięty podgrzewacz na ręczniki do prądu, 1200 x 500 mm, EMKE Grzejnik łazienkowy elektryczny z termostatem

#ad
EMKE #ad - Nie można ustawić. X szer. 1200 x 500 mm; moc wyjściowa: 500 w; obszar zastosowania: 6 ㎡; Odległość od ściany od powierzchni do ściany: 105-120 mm. Do łazienki: wieszak na ręczniki nadaje się do łazienki i umywalki.

Powiesić na ścianie, podłączyć i gotowe. Plug and play: grzejnik na ręczniki jest wstępnie zainstalowany z elektrycznym prętem grzewczym i dostarczany jest wstępnie wypełniony środkiem zapobiegającym zamarzaniu. Specyfikacja grzejnika łazienkowego: rozmiar wys. Szybkie nagrzewanie: w tym trybie grzejnik pracuje z maksymalną mocą, a temperatura pozostaje na poziomie 65°C temperatura.

Zakrzywione rury zwiększają powierzchnię kontaktu z ręcznikiem i dlatego szybciej schnie. Czas pracy można wybrać wedle życzenia​. Pręt grzewczy dane techniczne: moc: 300 w; zasilanie: ac 220-240 v / 50 hz; warunki temperatury pracy: 0℃~55℃; Zakres regulacji termostatu: 30℃ ~ 70℃; Ustawienie timera: 2H/4H/6H/8H.
MarkaEMKE #ad
ProducentEMKE #ad

7. S'AFIELINA

#ad

Płaski panel, 1320 x 500 mm, grzejnik na ręczniki, 661 W, S'AFIELINA Designerski grzejnik łazienkowy, grzejnik do łazienki, suszarka na ręczniki, przyłącze boczne, biały

#ad
S'AFIELINA #ad - Wymiary grzejnika łazienkowego: 1320 x 500 mm, przyłącze: przyłącze boczne, jednowarstwowy, moc: 661 W, standardowa odległość otworów zaworowych: 50 mm, kolor: biały karta kolorów: RAL9016; proszę sprawdzić przed złożeniem zamówienia!.

Rodzaj pracy: ciepła woda, do użytku elektrycznego można samodzielnie napełnić grzejnik płynem termicznym i podgrzać za pomocą pręta grzewczego nasz sklep posiada pasujące pręty grzewcze na sprzedaż. Atwy montaż: łatwy montaż również bez specjalistycznej wiedzy. Bezpieczeństwo i ochrona środowiska: moc grzewcza grzejnika jest zgodna z europejską normą EN 442; stosujemy farby przyjazne dla środowiska.

Dzięki niemieckiej instrukcji instalacji można lepiej zrozumieć metodę instalacji. Wysoka jakość: wysokiej jakości stal o wysokiej przewodności cieplnej; przeprowadzono delikatny proces spawania bezszwowego i kilka testów ciśnieniowych w celu zapewnienia jakości produktu.
MarkaS'AFIELINA #ad
ProducentSafeni #ad

8. Könighaus

#ad

Könighaus Ogrzewanie na podczerwień z obrazem, biała ramka 01., 1200 W + inteligentny termostat i aplikacja Könighaus – energooszczędne ogrzewanie ścienne na podczerwień z motywem graficznym, TÜV/GS

#ad
Könighaus #ad - Zielone ogrzewanie – grzejniki ścienne na podczerwień to zdrowa forma ogrzewania, ponieważ bezpośrednie ciepło nie powoduje cyrkulacji powietrza. Zakres dostawy – wraz z materiałem montażowym, inteligentny termostat i kabel 1, 80 m – ten produkt nadaje się tylko do dobrze izolowanych pomieszczeń lub do okazjonalnego użytku.

Nadrukowane dla ciebie – nasze promienniki podczerwieni są drukowane i produkowane w Niemczech na żądanie. Gwarantowana trwałość – promienniki podczerwieni Könighaus nie wymagają konserwacji i mają 5-letnią gwarancję producenta oraz 30-dniową gwarancję zadowolenia. Dla optymalnego użytkowania zalecamy użycie termostatu. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób uczulonych na kurz domowy i pacjentów z reumatyzmem.

W | powierzchnia grzewcza: 300 w | 3-8 m²; 450 w | 5-12 m²; 600 w | 8-16 m²; 800 w | 11-21 m²; 1000 w | 14-26 m²; 1200 W | 18-29 m². Zastosowane farby drukarskie posiadają certyfikat GREENGUARD i wyróżniają się wspaniałą ostrością kolorów. Ogrzewanie obrazu w domu królewskim – dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie podczerwieni możemy zagwarantować wysoką wartość grzewczą.
MarkaKönighaus #ad
ProducentKönighaus GmbH #ad
Waga20.94
Numer częściBildserie_P_1200_01

9. EMKE

#ad

W zestawie grzałka z timerem, 1000 W, grzejnik na ręczniki, z termostatem, 1599 x 600 mm, płaski, elektryczny, panel elektryczny, EMKE Grzejnik łazienkowy, antracytowy, wieszak na ręczniki

#ad
EMKE #ad - Atwa instalacja: grzejnik na ręczniki jest wstępnie zainstalowany z elektrycznym prętem grzewczym i jest dostarczany wstępnie wypełniony środkiem zapobiegającym zamarzaniu. Wymiary grzejnika na ręczniki: 1599 x 600 mm wys. Zakres dostawy: wieszak na ręczniki, zestaw montażowy, 4 m, głowica sterująca termostatem, niemiecki grzejnik łazienkowy, instrukcja montażu może nie być dostępna w języku polskim.

Wystarczy przymocować głowicę termostatu do pręta grzewczego i cieszyć się ciepłym pomieszczeniem. Elektryczny pręt grzewczy jest zainstalowany po lewej stronie wieszaka na ręczniki. X szer. Moc: 1000 w, zakres zastosowania: 10㎡; odległość od ściany: 99-115 mm od ściany do zewnętrznej krawędzi, tolerancja ciśnienia: 4 bar.

1, co wystarcza do podłączenia do prawego gniazdka. Grzejnik łazienkowy kolor: stal węglowa odpowiada BS EN 442 z powłoką przyjazną dla środowiska kolor: antracyt. Uwaga: długość kabla elektrycznego pręta grzewczego wynosi ok. Pręt grzewczy dane techniczne: moc: 1000 w; zasilanie: ac 220-240 v / 50 hz; warunki temperatury pracy: 0℃~55℃; Zakres regulacji termostatu: 30℃ ~ 70℃; Ustawienie timera: 2H/4H/6H/8H.
MarkaEMKE #ad
ProducentEMKE #ad

10. Szagato

#ad

Pionowy, wzór ART 1, przyłącze środkowe, nowoczesny,, 1019 W, grzejnik łazienkowy, czarny Szagato ogrzewacz na ręczniki, wys. x szer. 180 x 60 cm, Grzejnik łazienkowy, designerski grzejnik na ręczniki

#ad
Szagato #ad - Produkcja w Niemczech jest reprezentatywna dla doskonałego wykonania. W przypadku lakierów proszkowych strukturalnych moonstone szary + brązowy powierzchnia jest odporna na odciski palców. Po odtłuszczeniu grzejników stalowych powierzchnie są fosforanowane, a następnie pokryte niemieckim lakierem proszkowym.

Wykonanie: w przypadku suszarki do ręczników / grzejników łazienkowych chodzi o jakość handlu branżowego. Zastosowanie: grzejniki są wyposażone w przyłącze środkowe ½ cala 50 mm i nadają się do podłączenia do centralnego ogrzewania, systemu ogrzewania jednorurowego lub do niezależnego zasilania elektrycznego za pomocą pręta grzewczego ze stali nierdzewnej. Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzą uchwyty ścienne, śruby, kołki, wszystkie zatyczki ½ cala oraz zawór odpowietrzający ½ cala bloki przyłączeniowe nie wchodzą w zakres dostawy.

Designerski korpus grzejnika: made in germany grzejnik to designerski grzejnik do ogrzewania powietrza w pomieszczeniu i suszenia ręczników w łazience. Lakierowanie powierzchni zapewnia znaczny wzrost odporności na zarysowania. Dane techniczne: moc: 1019 w, wys. Wszystkie grzejniki są testowane zgodnie z normą EN 442. X szer. 180 x 60 cm, głębokość łącznie z odstępem od ściany: 9, 5 cm, na grzejnik na ręczniki udzielamy 5 lat gwarancji patrz warunki gwarancji w OW.
MarkaSzagato #ad
ProducentSZ #ad
Wysokość70.87
Długość1.97
Waga63.93
Szerokość23.62
Numer części80735-I
Gwarancja5.