Top 10 DOOGEE N50 Hülle – Etui na telefon z klapką

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GOKEN

#ad

Skórzane etui z przegródkami na karty, GOKEN Skórzane etui ochronne do Ulefone Note 12P, etui ochronne z funkcją stojaka czerwone, z klapką Premium PU/TPU

#ad
GOKEN #ad - Materiałetui ulefone note 12p jest wykonane z trwałej skóry PU, a wewnętrzna powłoka z TPU, zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Atwy dostęp, głośnik, gniazdo ładowania, gniazdo słuchawkowe i przycisk blokujący, precyzyjne wycięcia Łatwy dostęp do wszystkich dostępnych funkcji smartfona.

Bezpieczeństwo i ochrona całkowicie nowe etui ochronne na telefon ulefone Note 12P, upadkami, które chroni Twój telefon przed codziennymi uderzeniami, odpryskami, brudem oraz zadrapaniami i plamami, bez konieczności nakładania. Dzięki temu twój smartfon jest zawsze chroniony i bezpieczny. Regulowany stojak przydatna funkcja stojaka do wygodnego i relaksującego oglądania zdjęć i filmów.

Etui z portfelemetui ochronne ulefone note 12p posiada trzy przegródki na karty kredytowe, dowód osobisty, wizytówki i kieszeń boczną na gotówkę, paragony i rachunki. Wycięcia na aparat, bez konieczności wyjmowania telefonu z etui. Chroń swoje karty przed kradzieżą dzięki technologii ekranowania RFID dla większego bezpieczeństwa. W tym celu możesz w prosty sposób ustawić smartfon Ulefone Note 12P w formacie poziomym.
MarkaGOKEN #ad
ProducentGOKEN #ad
Waga0.07
Numer częściFGW/Ulefone Note 12P|Red
ModelFGW/Ulefone Note 12P|Red

2. HAOTIAN

#ad

Premium PU / TPU skóra Folio etui ochronne etui na telefon komórkowy, czarne, HAOTIAN skórzane etui do Doogee X95 2020 etui, Flip Case etui skórzane z funkcją stojaka i przegródkami na karty

#ad
HAOTIAN #ad - Pasuje do doogee x95 2020 Pełna ochrona1. 2. 2. Wycięcia na aparat, głośnik, gniazdo słuchawkowe i przycisk blokujący, bez wyjmowania telefonu z etui. Proces kontroli haotian: dla większej trwałości testujemy każdy produkt i zapewniamy każdemu klientowi pierwszorzędną obsługę.

Portfel case- etui portfelowe doogee x95 2020 posiada trzy przegródki na karty kredytowe, dowód osobisty, wizytówki oraz kieszeń boczna na gotówkę, paragony i rachunki. Ręcznie wykonany portfel z wysokiej jakości skóry premium zapewnia długą żywotność: etui z klapką w modnym stylu vintage z delikatną, uderzeniami, miękką matową skórą zapewnia doskonałą ochronę przed zarysowaniami, kurzem i uszkodzeniami. Elastyczne tworzywo tpu zazwyczaj pc: twarda chroni telefon przed uszkodzeniami i w ten sposób można łatwo zdjąć etui.

Absolutna zaufanie1. Pełna ochrona twojego telefonu, jak przednia osłona etui na ekran telefonu w celu ochrony przed zarysowaniami i anty-reakcji. Praktyczna funkcja stojaka dzięki zintegrowanej podpórce etui ochronne można ustawić również jako uchwyt na telefon. Atwy dostęp, gniazdo do ładowania, precyzyjne wycięciaŁatwy dostęp do wszystkich dostępnych funkcji Twojego smartfona Doogee X95 2020 . Z najlepszego kąta widzenia użytkownicy mogą oglądać pokazy piłki nożnej, małe filmy, seriale telewizyjne lub powieści.
MarkaHAOTIAN #ad
ProducentHAOTIAN #ad
Waga0.13
Numer częścifgw-DOOGEE X95 (2020)-Black
Modelfgw-DOOGEE X95 (2020)-Black

3. BAILI

#ad

BAILI Etui na telefon komórkowy Ulefone Note 14 pokrowiec, zamek błyskawiczny kieszeń z klapką pokrowiec na telefon komórkowy do Ulefone Note 14 Case

#ad
BAILI #ad - Materiał skórzane etui jest wykonane z wysokiej jakości sztucznej skóry, a wewnętrzna powłoka z TPU zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Zapięcie na magnes etui typu flip wallet ze skóry Wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart.

Kieszenie na zamek błyskawiczny etui ulefone note 14 z zamkiem błyskawicznym ze skóry PU zapewnia funkcjonalność i ochronę dzięki konstrukcji All in One, monet, gotówki, kilka przegródek do umieszczenia kart kredytowych, zdjęć, dowodu osobistego itd.

Kompatybilność etui ulefone note 14, skórzane etui na telefon komórkowy Ulefone Note 14, pełna ochrona Twojego telefonu. Skórzane etui kompleksowa ochrona dla Twojego smartfona Ulefone Note 14. Funkcja stojąca etui ulefone note 14 z klapką może służyć jako poziomy uchwyt na smartfon – idealne do oglądania filmów, oglądania lub czytania.
MarkaBAILI #ad
ProducentBAILI #ad
Wysokość0.59
Długość4.72
Waga0.01
Szerokość2.36
Numer częściUlefone Note 14
ModelUlefone Note 14

4. BAILI

#ad

Kieszeń z klapką na telefon komórkowy do Ulefone Note 14 Case, BAILI Etui na telefon komórkowy do Ulefone Note 14, etui na zamek błyskawiczny

#ad
BAILI #ad - Skórzane etui kompleksowa ochrona Twojego smartfona Ulefone Note 14. Kompatybilność etui na telefon komórkowy ulefone Note 14, skórzane etui na telefon komórkowy Ulefone Note 14, pełna ochrona Twojego telefonu.

Kieszenie na zamek błyskawiczny etui na zamek błyskawiczny ulefone note 14 z klapką ze skóry poliuretanowej zapewnia funkcjonalność i ochronę dzięki konstrukcji All in One, wiele przegródek na karty kredytowe, gotówkę, monety, zdjęcia, dowód osobisty itd. Zamknięcie magnetyczne etui z klapką w stylu portfela ze skóry Wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart.

Funkcja stojąca etui z klapką ulefone note 14 może służyć jako poziomy uchwyt do smartfona - idealne do oglądania filmów, oglądania lub czytania. Materiał skórzane etui wykonane jest z wysokiej jakości sztucznej skóry, a wewnętrzna powłoka TPU zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami.
MarkaBAILI #ad
ProducentBAILI #ad
Numer częściUlefone Note 14
ModelUlefone Note 14

5. BAILI

#ad

Zamek błyskawiczny kieszeń z klapką pokrowiec na telefon komórkowy do Ulefone Note 14 Case, BAILI Etui na telefon komórkowy Ulefone Note 14 pokrowiec

#ad
BAILI #ad - Materiał skórzane etui jest wykonane z wysokiej jakości sztucznej skóry, a wewnętrzna powłoka z TPU zapewnia maksymalną ochronę przed brudem, uderzeniami i zarysowaniami. Zapięcie na magnes etui typu flip wallet ze skóry Wbudowane zapięcie magnetyczne zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego i kart.

Funkcja stojąca etui ulefone note 14 z klapką może służyć jako poziomy uchwyt na smartfon – idealne do oglądania filmów, oglądania lub czytania. Kieszenie na zamek błyskawiczny etui ulefone note 14 z zamkiem błyskawicznym ze skóry PU zapewnia funkcjonalność i ochronę dzięki konstrukcji All in One, gotówki, kilka przegródek do umieszczenia kart kredytowych, monet, zdjęć, dowodu osobistego itd.

Skórzane etui kompleksowa ochrona dla Twojego smartfona Ulefone Note 14. Kompatybilność etui ulefone note 14, skórzane etui na telefon komórkowy Ulefone Note 14, pełna ochrona Twojego telefonu.
MarkaBAILI #ad
ProducentBAILI #ad
Wysokość0.59
Długość4.72
Waga0.01
Szerokość2.36
Numer częściUlefone Note 14
ModelUlefone Note 14

6. Generic

#ad

Ulefone Note 16 Pro, Etui na telefon komórkowy kompatybilne z Ulefone Note 16 Pro, etui ze skóry poliuretanowej PU, etui z klapką, magnetyczne funkcja stojaka przegródki na karty etui ochronne

#ad
Generic #ad - Dzięki temu można wygodnie oglądać film na telefonie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, zapewnimy 24-godzinną obsługę klienta.

Dobra obsługajesteśmy odpowiedzialni za nasze własne produkty. Głośnik, wszystkie otwory są idealnie zaprojektowane do przyłączy ładowania, aparatu i przycisków. Multi-protectionwysokiej jakości obicie ze sztucznej skóry PU + wytrzymała obudowa wewnętrzna z silikonu TPU, chroni smartfon przed zadrapaniami, brudem i innymi codziennymi uszkodzeniami. Kompatybilnośćkompatybilny z ulefone note 16 Pro. Wbudowane funkcje stojaka- w razie potrzeby można ustawić tylną obudowę jako stojak. Wielofunkcyjnośćto etui z klapką ma przegródki na karty i posiada kieszeń boczną na karty bankowe, karty kredytowe, wizytówki, gotówkę, paragony itd.
MarkaGeneric #ad
ProducentYouyuan #ad

7. Auotu

#ad

Etui na telefon komórkowy, Auotu Skórzane etui z klapką ze skóry poliuretanowej z klapką i ochroną aparatu, etui do smartfona DOOGEE S61 / DOOGEE S61 PRO czarne

#ad
Auotu #ad - Precyzyjne wycięcia na wszystkie funkcje, głośnik, port ładowania i aparat, dzięki czemu nie ma potrzeby zdejmowania etui podczas korzystania z telefonu. Skórzane etui jest wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry syntetycznej, a elastyczny silikon TPU chroni telefon przed zadrapaniami, uderzeniami i uszkodzeniami.

Atwe zakładanie i zdejmowanie. Przed zakupem należy sprawdzić model telefonu. Skórzane etui jest kompatybilne tylko z modelem telefonu wymienionym w tytule. Lekki, cienki i klasyczny design zapewnia jeszcze 3 przegródki na karty i 1 portfel, prawo jazdy i gotówkę.

Mocne zapięcie magnetyczne zabezpiecza telefon, dzięki czemu można wygodnie przechowywać dowód osobisty, karty kredytowe, karty i gotówkę. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów. Całkowicie zakrywająca kamera ochronna chroni cały aparat przed zadrapaniami.
MarkaAuotu #ad
ProducentAuotu #ad

8. Auotu

#ad

Auotu Etui z klapką ze skóry PU z klapką na telefon komórkowy skórzany pokrowiec Cover kieszeń Case etui do smartfona DOOGEE S61 / DOOGEE S61 PRO 2022 niebieskie

#ad
Auotu #ad - Całkowicie zakrywająca kamera ochronna chroni cały aparat przed zadrapaniami. Precyzyjne wycięcia na wszystkie funkcje, port ładowania i aparat, głośnik, dzięki czemu nie ma potrzeby zdejmowania etui podczas korzystania z telefonu.

Skórzane etui jest kompatybilne tylko z modelem telefonu wymienionym w tytule. Atwe zakładanie i zdejmowanie. Lekki, prawo jazdy i gotówkę. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów. Mocne zapięcie magnetyczne zabezpiecza telefon, dzięki czemu można wygodnie przechowywać dowód osobisty, karty kredytowe, cienki i klasyczny design zapewnia jeszcze 3 przegródki na karty i 1 portfel, karty i gotówkę.

Skórzane etui jest wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry syntetycznej, a elastyczny silikon TPU chroni telefon przed zadrapaniami, uderzeniami i uszkodzeniami. Przed zakupem należy sprawdzić model telefonu.
MarkaAuotu #ad
ProducentAuotu #ad

9. Auotu

#ad

Auotu Etui z klapką ze skóry PU ze skóry PU do smartfona Blackview A85 czarne

#ad
Auotu #ad - Atwe zakładanie i zdejmowanie. Cała osłona kamery chroni cały aparat przed zarysowaniami. Mocne zamknięcie magnetyczne zabezpiecza telefon, karty kredytowe, karty i gotówkę. Przed zakupem należy sprawdzić model telefonu.

Precyzyjne wycięcia na wszystkie funkcje, port ładowania i aparat, głośnik, dzięki czemu nie ma potrzeby zdejmowania etui podczas korzystania z telefonu. Dzięki lekkiemu, cienkiemu i klasycznemu wzornictwu dostępne są jeszcze 3 przegródki na karty i 1 x portfel, dzięki czemu można wygodnie przechowywać dowód osobisty, prawo jazdy i gotówkę.

Skórzane etui jest wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry syntetycznej, a elastyczny silikon TPU chroni telefon przed zadrapaniami, uderzeniami i uszkodzeniami. Skórzane etui jest kompatybilne tylko z wymienionym w tytule modelem telefonu. Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów.
MarkaAuotu #ad
ProducentAuotu #ad

10. Auotu

#ad

Auotu Skóra PU Flip Portfel Etui na telefon komórkowy Skórzany pokrowiec Cover Torba Case Etui do smartfona DOOGEE X97 / DOOGEE X97 Pro czarny

#ad
Auotu #ad - Całkowicie zakrywająca kamera ochronna chroni cały aparat przed zadrapaniami. Precyzyjne wycięcia na wszystkie funkcje, port ładowania i aparat, głośnik, dzięki czemu nie ma potrzeby zdejmowania etui podczas korzystania z telefonu.

Mocne zapięcie magnetyczne zabezpiecza telefon, karty kredytowe, dzięki czemu można wygodnie przechowywać dowód osobisty, cienki i klasyczny design zapewnia jeszcze 3 przegródki na karty i 1 portfel, karty i gotówkę. Skórzane etui jest kompatybilne tylko z modelem telefonu wymienionym w tytule.

Funkcja stojaka jest idealna do czatu wideo i oglądania filmów. Przed zakupem należy sprawdzić model telefonu. Lekki, prawo jazdy i gotówkę. Atwe zakładanie i zdejmowanie. Skórzane etui jest wykonane z wysokiej jakości syntetycznej skóry syntetycznej, a elastyczny silikon TPU chroni telefon przed zadrapaniami, uderzeniami i uszkodzeniami.
MarkaAuotu #ad
ProducentAuotu #ad