Top 8 San Valentin Card – Pocztówki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Magic Ants

#ad

Dla niego, kartka walentynkowa dla mężczyzn, par, kartka z napisem "Ich Liebe Dich", Magic Ants Kartka pop-up na Walentynki, różowa wiśnia 3D, partnera

#ad
Magic Ants #ad - Embrace the spiit of love and celebration with our Pink Cherry Tree Pop Up Card, a następnie pozwól swoim emocjom rozkwitać jak drzewo wiśniowe. Kompletne opakowanie: walentynkowa karta jest dostarczana w komplecie z kopertą, dzięki czemu jest łatwa do podarowania i dzielenia się swoim uczuciem.

Dobrze przemyślana kartka walentynkowa: nasza kartka pop-up Magic Ants 3D to serdeczny sposób na wyrażenie swojej miłości i uznania na Walentynki. Idealna dla mężczyzn, dla niego, partnerów i par, ta karta pasuje do szerokiego zakresu relacji. Ręcznie wykonana jakość: każda kartka 3d Pop-up jest starannie wykonana ręcznie, aby zapewnić wysoki poziom szczegółowości i jakości.

Wraz z kartą dla miłośników lgbt: pokaż swoje wsparcie i świętuj miłość dzięki naszej przyjaznej dla LGBT kartce z tęczowym wzorem. Wzór z różowymi drzewami wiśniowymi: karta miłości przedstawia przepiękny pop up 3D różowej wiśni, symbolizujący miłość i wzrost.
MarkaMagic Ants #ad
ProducentMagic Ants #ad
Numer częściMGATLTA310M

2. Vicloon

#ad

Czerwony kwiat wiśni, kartka urodzinowa, kartka z okazji ukończenia szkoły,, urodziny, prezent ślubny, kartka 3D, kartka na Walentynki, kartka z życzeniami z kopertą na ślub, Vicloon Kartka 3D

#ad
Vicloon #ad - Bardzo romantyczna kartka walentynkowa przedstawia parę pod wiśnią. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy je w ciągu 24 godzin. Możesz wyrazić miłość, pisząc kilka słów na tej karcie 3D. Dobry materiał bardzo ładna kartka pop-up, gwarantowany efekt niespodzianki na Walentynki! Finezja i jakość cięć i montażu są imponujące.

Idealny prezent ta wyskakująca kartka 3d nadaje się do wielu scen, urodziny, Dzień Ojca, wesela, prezent miłosny, jubileusz, w tym na Walentynki, Dzień Matki, dożynki i wiele innych. Zawartość przesyłki: 1 x kartka pop-up; 1 x koperta. Obietnica jakości w porównaniu z normalną kartką ta kartka urodzinowa jest bardziej stereoskopowa i żywa. Celem vicloons jest zapewnienie najlepszej obsługi.

Idealny rozmiar rozmiar kartki z życzeniami 3d to 21 x 15, aby dodać swoim własnym, wystarczająco dużo miejsca, 5 cm, wyjątkowym życzeniom, serdecznym błogosławieństwom i miłości. Kartka weselna jest dostarczana z kopertą, idealna i bardzo praktyczna, dzięki czemu nie musisz dodatkowo kupować pięknej koperty. Język kwiatów wiśni to piękno życia, miłości i nadziei, przyjaźń i wdzięczność, szacunek, które nadają karcie 3D jeszcze więcej romantyzmu.
MarkaVicloon #ad
ProducentVicloon #ad
Wysokość0.01
Długość8.27
Szerokość6.1
Numer części023

3. DEESOSPRO

#ad

Kartka z życzeniami 3D z pięknym papierowym cięciem, Deesospro® kartka urodzinowa na Walentynki, przyjaciół i ukochanych, prezent dla krewnych

#ad
DEESOSPRO #ad - Doskonały rozmiar. Pokaż swoją miłość tym razem. Kartka będzie miała piękny wzór wycinanego papieru, puste miejsce do zapisywania własnych słów, wyślij specjalny prezent na urodziny lub rocznicę.

15 cm x 13 cm kartka z życzeniami do czytania. Roczna gwarancja zwrotu pieniędzy i dożywotnia obsługa klienta. Wysokiej jakości papier. 300 g / specjalny papier do papieru zewnętrznego i 250 g / holenderski biały karton do papieru wewnętrznego. Zakup bez ryzyka. Aden inny dzień nie może być lepszy niż własne słowa. W zestawie koperta, przygotuj się na zaskoczenie go/jej? Najlepszy prezent w ogóle. Najlepsze życzenia dla ciebie/państwa.
MarkaDEESOSPRO #ad
ProducentDeesos #ad
Wysokość0.2
Długość5.91
Szerokość3.94
Numer częściDEEBT_Gift_024_Heart
ModelDEEBT_Gift_024_Heart

4. papercrush

#ad

Papercrush® Kartka pop-up Teddy z sercem – słodka kartka urodzinowa 3D dla żony i dziewczyny, kartka miłości z misiem na rocznicę ślubu, rocznicę i urodziny – kartka z napisem "Ich Liebe Dich für

#ad
papercrush #ad - Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Podaruj radość – niezależnie od tego, czy jako kartka z życzeniami na następne urodziny dziecka, jako wyznanie miłości na rocznicę lub rocznicę ślubu: zaskocz swoich bliskich tym niezwykłym pomysłem na prezent.

Można ją wyciągnąć, opisać i ponownie wsunąć do składanej kartki. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: miś został docięty laserowo, a następnie starannie wykonany ręcznie w celu utworzenia oryginalnej kartki urodzinowej Popup.

Efekt niespodzianki – po otwarciu karty podarunkowej miś rozwija się i powstaje wspaniały efekt 3D. Idealnie nadaje się również jako kartka urodzinowa dla dzieci, niezależnie od tego, czy jest to dziewczynka czy chłopiec. Z kartką na notatki – aby mieć wystarczająco dużo miejsca na życzenia - w karcie 3D zintegrowana jest praktyczna kartka.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość5.91
Waga0.07
Szerokość5.91
Numer częściLV01
ModelLV01

5. Creawoo

#ad

Walentynki, rocznicę, Creawoo Ręcznie wykonana kartka miłosna z życzeniami z drewna orzecha włoskiego z wyjątkowym pudełkiem prezentowym, najlepszy pomysł na prezent na urodziny

#ad
Creawoo #ad - Dostarczany z uroczym pudełkiem prezentowym, aby łatwo zrobić z niego prezent. Najlepszy sposób na okazanie swojej miłości: idealny na walentynki lub przymocuj te kartki z życzeniami do prezentów. Można w niej umieścić najlepsze zdjęcie. Wyprodukowano z wysokiej jakości czerwonego drewna orzecha włoskiego.

Unikalna karta podarunkowa dla ukochanej osoby: laserowo wycięty piękny kształt serca i laserowo wygrawerowany napis "Ich liebe Dich" na dolnej krawędzi. Wewnątrz ręcznie wykonany z zadrukowanego papieru. Wyprodukowano ze sklejki z czerwonego orzecha włoskiego: rysunek słojów orzecha włoskiego na czerwonym drewnie sprawia, że prezent jest wyjątkowy i piękny. Zapisz swoje słowa serca: kartki są zadrukowane w pięknym papierze o gramaturze 250 g/m².

Przy okazji, jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z tego artykułu, zwrócisz wszystkie pieniądze. Doskonała jakość i idealny rozmiar: wycinana laserowo sklejka z czerwonego orzecha włoskiego o grubości 3 mm w idealnym rozmiarze: 16 cm x 11 cm. Napisz wiadomość w sercu i powiedz jej kartkę. To sprawia, że twój prezent jest wyjątkowy i indywidualny. Urocza karta podarunkowa może służyć jako prezent na urodziny, rocznicę lub na co dzień. Możesz napisać do niego swoją miłosną wiadomość.
MarkaCreawoo #ad
ProducentYOUGU #ad
Wysokość0.01
Długość6.3
Szerokość4.33
Numer częściCARD
Model.

6. papercrush

#ad

Kartka z napisem "Ich Liebe Dich" na urodziny, mężczyzny lub par, papercrush® Kartka pop-up z niedźwiedziami na piknik – zabawna kartka miłości 3D dla kobiet, rocznicę lub rocznicę ślubu – słodka

#ad
papercrush #ad - Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Można ją wyciągnąć z prawej krawędzi karty, opisać i ponownie wsunąć do kartki z życzeniami. Z kartką na notatki – aby mieć wystarczająco dużo miejsca na życzenia - w karcie 3D zintegrowana jest praktyczna kartka.

Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Podaruj radość – kartka z życzeniami typu pop-up z misiem to słodka kartka na rocznicę dla partnera lub partnerki, specjalna kartka na rocznicę ślubu dla kobiet i mężczyzn lub uroczy dowód miłości dla Twojej dziewczyny lub chłopaka.

Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: niedźwiedzie zostały przycięte laserowo, a następnie ręcznie złożone do oryginalnej kartki urodzinowej Popup. Efekt niespodzianki – po otwarciu karty podarunkowej niedźwiedzie rozwijają się i powstaje wspaniały efekt 3D. Oryginalny pomysł na prezent do powiedzenia "Kocham Cię", dzięki któremu pozostaniesz w pamięci.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.08
Długość4.72
Szerokość6.89
Numer częściPC08051
ModelPC08051

7. TAROME

#ad

Pary, żony, TAROME Kartka pop-up 3D serce kartka walentynkowa kartka z życzeniami na rocznicę ślubu Walentynki rocznicę kartka miłosna kartka z życzeniami dla dziewczyny

#ad
TAROME #ad - Może być również używana jako zaproszenie na ślub. Prezenty pełne niespodzianek! Super niespodzianka – kartka pop-up opiera się na temacie miłości, dziewczyna, żona lub matka otworzy kartkę z życzeniami, który przedstawia – Moje serce jest wieczne – kiedy Twój kochanek, ujawnia się trójwymiarowe serce.

Najwyższa jakość – po testach kartka pop up wielokrotnie się otwierała i zamyka, a serce 3D pozostaje stabilne i nie ulega deformacji ani uszkodzeniu. Wiele okazji – kartka pop-up nadaje się na wszelkiego rodzaju festiwale, Dzień Matki, urodziny, można ją podarować swoim ulubionym osobom na różnych festiwalach, takich jak ślub, zaręczyny, Walentynki, rocznica. Możesz zapisać swoje życzenia na kartce z życzeniami.

Wymiary kartki z życzeniami 3D w kształcie serca: 12, z pustymi kopertami. Rozmiar – wymiary kartki pop-up w kształcie serca: 10 x 15 cm po złożeniu, 8 x 7, 8 cm, 20 x 15 cm otwarta. MiŁoŚĆ Życia – kartka z sercem to najbardziej romantyczny prezent dla ukochanej osoby na rocznicę ślubu, walentynki lub urodziny. Użyj tej karty 3d, jubileusz, aby zaskoczyć swoich bliskich i wyrazić swoją miłość.
MarkaTAROME #ad
ProducentTAROME #ad
Wysokość0.01
Długość7.87
Szerokość5.91
Numer częściTAROME-ZYA2111007
ModelTAROME-ZYA2111007

8. papercrush

#ad

Wyznanie miłości – kartka z życzeniami dla serca, dzień ślubu, ich liebe dich, papercrush® Kartka pop-up z napisem "So sehr lieb ich dich" – kartka miłości 3D dla kobiet i mężczyzn kartka urodzinowa

#ad
papercrush #ad - Wietny pomysł na prezent urodzinowy dla chłopaka i dziewczyny, z którym pozostaniesz w pamięci. Zasadziliśmy już ponad 200 000 drzew namorzynowych. Efekt zaskoczenia – po otwarciu karty miłości rozwijają się serca i wyznanie miłości i powstaje wspaniały efekt 3D.

Sadzimy drzewa – kupując mapę papercrush wspierasz ponowne zalesianie lasów na Madagaskarze. Ręczne wykonanie – podaruj małe dzieło sztuki: serca w szkle zostały wycięte laserowo i złożone w najdelikatniejszy sposób ręcznie tworząc tę uroczą kartkę pop-up. Z kartką na notatki – aby mieć wystarczająco dużo miejsca na życzenia - w karcie 3d zintegrowana jest praktyczna kartka.

Podaruj radość – kartka pop-up pełna serc to wspaniała kartka z życzeniami: jako romantyczna kartka miłosna dla niej i dla niego, jako kartka z napisem "Ich Liebe Dich dla mężczyzny i żony, jako kartka na rocznicę i rocznicę ślubu, jako kartka na Dzień Matki i jako kartka dla ukochanej osoby. Można ją w pełni wyciągnąć, opisać i wsunąć z powrotem do składanej kartki – i nadaje się jako opakowanie na prezent pieniężny.
Markapapercrush #ad
Producentpapercrush #ad
Wysokość0.04
Długość4.72
Szerokość6.89
Numer częściPC08055B
ModelPC08055B