Top 10 Waschbecken Rechteckig 60×40 – Umywalki łazienkowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. waschbecken24

#ad

WC, umywalka do łazienki dla gości, TOP A98 stylowa umywalka ceramiczna

#ad
waschbecken24 #ad - Szer. X gł. X wys. Ok. Produkt najwyższej jakości. Przyłącza normy DIN. Ponadczasowe wzornictwo. 48 x 37 x 13 cm. Szlachetny materiał: ceramika wysokiej jakości.
Markawaschbecken24 #ad
Producentwaschbecken24 #ad
Wysokość5.12
Długość18.9
Waga26.46
Szerokość14.57
Numer części0
Model0

2. Sanit

#ad

Dostępny w kolorze białym i granitowych, biały, Abusanitair zelwozmywak wielofunkcyjny, pojemność 12l

#ad
Sanit #ad - Bardzo wytrzymały. Zlewozmywak. Z ochroną przed rozpryskującą wodą i półką. Odporność na ekstremalne temperatury i na warunki atmosferyczne.
MarkaSanit #ad
ProducentSanit #ad
Wysokość16.26
Długość21.65
Waga9.92
Szerokość17.72
Numer części60.005.01..0099
Model60.005.01..0099
Gwarancja10 lat gwarancji.

3. ML DESIGN modern living

#ad

60 x 36,5 x 13 cm, ML-Design umywalka do montażu na ścianie lub jako umywalka nablatowa z otworem na kran, wisząca umywalka, czarna matowa, z ceramiki

#ad
ML DESIGN modern living #ad - Armatura i odpływ ze standardowym przyłączem – standardowe przyłącza armatury i odpływu umożliwiają wyposażenie umywalki według własnego uznania, nadając jej własny styl.

Wszechstronne zastosowanie – ten model można wykorzystać jako umywalkę wiszącą z mocowaniem na ścianie lub jako umywalkę nablatową na stole lub meblach. Wysokiej jakości umywalka ceramiczna – ta wysokiej jakości ceramiczna umywalka firmy ML-Design podnosi wartość każdej łazienki lub toalety dla gości dzięki swojemu nowoczesnemu wzornictwu. Nowoczesne wzornictwo – kanciasty design z wąską krawędzią łączy estetyczny wygląd z dużą i jednocześnie zajmującą niewiele miejsca strefą prania. Wytrzymała i odporna na zarysowania – wysokiej jakości ceramika ułatwia czyszczenie, materiał jest wyjątkowo wytrzymały i odporny na zarysowania.
MarkaML DESIGN modern living #ad
ProducentML DESIGN modern living #ad
Wysokość5.12
Długość236.22
Waga29.76
Szerokość14.37
Numer częściML-071

4. Aqua Bagno

#ad

Wzornictwo Loft Air, prostokątna, 812 x 466 mm, Aqua Bagno | Nowoczesna umywalka biała, ceramiczna nakładka na umywalkę

#ad
Aqua Bagno #ad - Umywalka prostokątna: nowoczesne wzornictwo umywalki Loft Air pasuje do każdej łazienki – może być używana jako umywalka nablatowa, umywalka montowana na ścianie lub umywalka meblowa. Cienka krawędź: dzięki wąskiej krawędzi i kanciastemu wzornictwu umywalka przekonuje do siebie oszczędzającą miejsce miejscem do mycia – nowoczesna i elegancka umywalka do Twojej łazienki! Wysokiej jakości ceramika: aqua bagno jest synonimem najwyższej jakości – dzięki pracochłonnemu procesowi wypalania i gładkiej powierzchni nakładki na umywalkę pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.

Atwy montaŻ: kwadratowa umywalka nadaje się do standardowych armatury i zestawów odpływowych standardowe wymiary otworów i przyłącz – instalacja nie stanowi zatem problemu dla laików! Wymiary: 812 mm długości x 466 mm szerokości x 120 mm głębokości, dostawa obejmuje umywalkę z ceramiki z otworem na kran Wskazówka: odpływ i armatura nie wchodzą w zakres dostawy, brak bocznej półki.

MarkaAqua Bagno #ad
ProducentAqua Bagno #ad
Wysokość5.71
Długość18.31
Waga53.66
Szerokość31.69
Numer części10.14.30.001.01

5. KERABAD

#ad

Umywalka nablatowa, 50 cm, prostokątna, Kerabad Designerska umywalka, wąska krawędź

#ad
KERABAD #ad - Elastyczność: zaprojektowana i wyprodukowana zgodnie z normą DIN, możliwa jest nieskomplikowana instalacja większości popularnych armatury i zaworów odpływowych na umywalce.

Praktyczna: niezależnie od tego, czy w łazience czy w toalecie dla gości, miska jest przydatnym dodatkiem do każdej łazienki i może być łączona z różnymi koncepcjami pomieszczenia. Kształt: umywalka nablatowa firmy kerabad charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i jest utrzymana w ponadczasowej bieli, dzięki czemu zapewnia miejsce na indywidualne pomysły na aranżację wnętrz. Atwa pielęgnacja: dzięki specjalnej powłoce prostych i gładkich powierzchni ceramicznych, praktyczną umywalkę można łatwo i szybko wyczyścić. Wielofunkcyjność: nadaje się zarówno do montażu na szafce dolnej, jak i na blacie pod umywalkę.
MarkaKERABAD #ad
ProducentKERABAD #ad
Waga33.07
Numer części3070-kl
Model3070-kl

6. NEG

#ad

NEG Uno32A umywalka prostokątna umywalka nablatowa/umywalka biała z wąską krawędzią i nanopowłoką

#ad
NEG #ad - Złącza din do łatwego montażu. Neg designerska umywalka nasadowa Uno32A. Niezwykły i elegancki kształt.
MarkaNEG #ad
ProducentNEG #ad
Wysokość5.31
Długość18.7
Waga22.05
Szerokość14.57
Numer częściUno32A

7. doporro

#ad

BTH: 59 x 39 x 21 cm umywalka nasadowa Brüssel302 z ceramiki wraz z nano-uszczelnieniem/efektem perlenia umywalka umywalka umywalka

#ad
doporro #ad - 39 cm, wysokość: ok. 21 cm. Kliknij na sogood - Twój specjalista od łazienki. Samodzielny odbiór jest możliwy w każdej chwili u nas w magazynie. Zadzwoń do nas! Inne umywalki w naszym sklepie Amazon. Designerska umywalka nasadowa Brüssel302 | bez armatury lub dekoracji. Wymiary: szerokość: ok. 59 cm, głębokość: ok. Wysokiej jakości materiały | przyłącza DIN | Materiał: ceramika.
Markadoporro #ad
Producentdoporro #ad
Wysokość8.27
Długość15.35
Waga24.25
Szerokość23.23
Numer części4250755330686

8. alavabo

#ad

Umywalka do zabudowy 60 x 50 x 11,3 cm kwadratowa | 60 cm umywalka do wpuszczenia w płytę | Materiał: wysokiej jakości odlew mineralny | Jakość Made in EU

#ad
alavabo #ad - Wyprodukowano w ue, a nie w Chinach: jest to dla nas bardzo ważne. Dzięki naszemu rozwiązaniu nie masz tego problemu. Reparabel: kto tego nie zna? do umywalki wpadnie ciężki przedmiot i już to się zdarzyło. Wysoka jakość: zlewiamy produkcję naszych umywalek przez wiodącego producenta w europie.

Od tych prawie identycznych umywalek oddalamy się. Wyraźnie widzimy, ponieważ nie ma możliwości porównania jakości z produktami konkurencyjnymi na podstawie obrazów, a wiele naszych umywalek zostało prawie skopiowanych przez wzór. Dane kontaktowe można znaleźć w informacjach o sprzedawcy. W tym celu dostępny jest również film wideo. Zaletą w porównaniu z wewnętrznym, zamontowanym na stałe przelewem jest to, że można go wymienić po wielu latach.

Umywalka do zabudowy: zainstaluj ją na płycie drewnianej, kamiennej lub lekkiej konstrukcji. Umywalka jest uszkodzona. Przepływ zewnętrzny: celowo stosujemy zewnętrzny przelew zestaw przelewowy wchodzi w zakres dostawy. Nan jeśli masz pytania, wystarczy zadzwonić, a my pomożemy. Wielu znanych i wysokiej jakości niemieckich producentów mebli łazienkowych również z tamtej oferty! Jakość jest warunkiem wstępnym.
Markaalavabo #ad
Producentalavabo #ad
Wysokość4.45
Długość23.62
Waga19.84
Szerokość19.69

9. Calmwaters

#ad

60 x 45 cm, z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej z otworem na kran i przelewem do montażu na ścianie, 05BC2364, wisząca umywalka z półką, Calmwaters® Nowoczesna umywalka kwadratowa w kolorze białym

#ad
Calmwaters #ad - Materiał jest odporny na zarysowania i wytrzymały. Szeroka półka zapewnia dodatkowe miejsce na armaturę po lewej i prawej stronie. Dzięki gładkiej powłoce na powierzchni miska jest wyjątkowo higieniczna. Dzięki swoim wymiarom 60 x 45 cm możesz również wygodnie korzystać z dużej umywalki we dwoje.

Prostokątny i nowoczesny: biała umywalka z wyraźnymi liniami i nowoczesnym, prostokątnym kształtem doskonale harmonizuje z każdą łazienką. 60 cm umywalka kwadratowa w kolorze białym z ceramiki sanitarnej higieniczna powierzchnia Z otworem na baterię Umieszczony pośrodku otwór na kran Wymiary: 60 x 45 cm Powierzchnia do odkładania Do montażu na ścianie Ponadczasowe wzornictwo Łatwa w pielęgnacji Wytrzymały Trwały kolor Odporna na zarysowania. Wytrzymały i higieniczny: wysokiej jakości ceramika o markowej jakości nadaje umywalce stabilny charakter.

Przelew niezawodnie chroni przed zalaniem przy zamkniętym odpływu. Otwór na kran i przebieg w górę: miejsce do mycia jest wyposażone w otwór na kran umieszczony pośrodku. Dzięki wykończeniu bez porów można ją również łatwo czyścić. Bezproblemowy montaż szafki wiszącej na 28, 5 cm rozstawionych otworów do montażu na ścianie. 100% serwisu i niezawodności ten artykuł spełnia najwyższe wymagania jakościowe.
MarkaCalmwaters #ad
ProducentCalmwaters #ad
Wysokość7.09
Długość17.72
Waga39.68
Szerokość23.62

10. Aqua Bagno

#ad

Nowoczesna i stylowa dzięki cienkim krawędziom, 600 x 420 mm, wysokiej jakości ceramika, Aqua Bagno | Umywalka do rąk o prostokątnym wzornictwie

#ad
Aqua Bagno #ad - Montaż na ścianie. Umywalka wykonana z wysokiej jakości ceramiki. Atwy montaŻ: kwadratowa umywalka nadaje się do standardowych armatury i zestawów odpływowych standardowe wymiary otworów i przyłącz – instalacja nie stanowi zatem problemu dla laików! Wymiary: 600 mm szerokości x 420 mm głębokości x 130 mm wysokości.

Kolor: biały. Bez bocznej półki. Posiada znormalizowane złącza. Nowoczesny wygląd i cienka krawędź. Nowoczesna umywalka: dzięki cienkiej krawędzi prostokątna umywalka nablatowa ma nowoczesny i elegancki design – przyciąga wzrok w każdej łazience lub toalecie dla gości.

Uniwersalna umywalka: umywalka może być używana jako umywalka montowana na ścianie lub umywalka meblowa. Ceramika basenu zachowuje swój blask nawet po wielu latach użytkowania. Wysokiej jakości ceramika: aqua bagno jest synonimem wysokiej jakości – dzięki pracochłonnemu procesowi wypalania i gładkiej powierzchni umywalki pielęgnacja i czyszczenie jest łatwe.
MarkaAqua Bagno #ad
ProducentAqua Bagno #ad
Wysokość5.91
Długość16.54
Waga43.08
Szerokość23.62
Numer częściKS.60