Top 10 Tischtennisschläger Hülle – Torby do tenisa stołowego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. JOOLA

#ad

Joola Unisex – 80502 pokrowiec na rakietkę dla dorosłych, rozmiar uniwersalny, czerwony

#ad
JOOLA #ad - Bezpieczne przechowywanie rakiety do tenisa stołowego. Torba do tenisa stołowego z kieszenią na piłkę, pasuje na trzy piłki do tenisa stołowego. Z komorą na piłkę. Pokrowiec do tenisa stołowego do bezpiecznego przechowywania rakiety do tenisa stołowego.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJoola #ad
Numer części80502
Model80502
GwarancjaBrak gwarancji producenta

2. JOOLA

#ad

Czarny/czerwony, 28 x 17 x 4 cm, JOOLA 80505 pokrowiec na rakietę do tenisa stołowego Pocket Double na 2 wodoodporne torby do tenisa stołowego

#ad
JOOLA #ad - Pokrowiec na rakietę jest wykonany wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Pokrowiec doskonale chroni rakietę do tenisa stołowego przed uszkodzeniami lub zabrudzeniami. Etui z zamkiem błyskawicznym nadaje się do wszystkich rakietek do tenisa stołowego o standardowym rozmiarze. Wyjątkowo stabilna, wodoodporna torba do tenisa stołowego JOOLA Pocket Double na 2 rakietki do tenisa stołowego i 3 piłki do tenisa stołowego.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJOOLA #ad
Wysokość1.57
Długość11.22
Szerokość7.48
Numer części80505
Model80505

3. Schildkröt

#ad

Dodatkowa kieszeń na 3 piłki, pokrowiec na rakietkę, 818537, Donic-Schildkröt pokrowiec na rakietę do tenisa stołowego Waldner

#ad
Schildkröt #ad - Cznie z dodatkową kieszenią na 3 piłki. Idealna ochrona każdej rakiety do tenisa stołowego. Chroni rakiety i piłki przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Wytrzymały, wyściełany pokrowiec na rakietę do tenisa stołowego z zamkiem błyskawicznym.
MarkaSchildkröt #ad
ProducentDonic-Schildkröt #ad
Wysokość13.78
Długość13.78
Waga0.26
Szerokość13.78
Numer części818537
Model818537
GwarancjaPrawnie

4. Killerspin

#ad

Killerspin Ping Pong Case twarda osłona rakiety do tenisa stołowego -Kwalizka, S, czarna, 605-24

#ad
Killerspin #ad - Zawiera elastyczne mocowania rakiety do tenisa stołowego. Z ograniczoną 30-dniową gwarancją. Wyprodukowana z półsztywnego poliestru. Twarda osłona rakiety do tenisa stołowego na maksymalnie 2 rakiety do tenisa stołowego.
MarkaKillerspin #ad
ProducentKILPM|#Killerspin #ad
Wysokość2
Długość11
Waga0
Szerokość7
Numer części624-01
Model605-24

5. Butterfly

#ad

Zaawansowanych i profesjonalistów, Butterfly Pokrowiec do tenisa stołowego czarny/biały Cell CASE I | Torba do przechowywania rakiety do tenisa stołowego i czterech piłeczek do tenisa stołowego | Nadaje się dla osób w każdym wieku od początkujących

#ad
Butterfly #ad - Etui chroni rakietę przed uszkodzeniami w razie upadku rakiety, przed płynami i warunkami atmosferycznymi. Butterfly - pokrowiec do tenisa stołowego czarno-biały na rakietę do tenisa stołowego i cztery piłki do tenisa stołowego.

Wysokiej jakości materiał: pokrowiec na rakietę jest wykonany z wytrzymałego nylonu 600D i ma klasyczny kształt. Zakres dostawy: butterfly pokrowiec do tenisa stołowego Cell Case I. Elastyczność: masz cały sprzęt w jednej torbie i możesz ją łatwo nosić na szlufce i zawiesić. Twoje korzyści: możesz bezpiecznie zapakować rakietę do tenisa stołowego i piłki i zabrać ze sobą wszędzie.
MarkaButterfly #ad
ProducentSUONG|#Sunflex #ad
Wysokość0.39
Długość11.42
Waga0.26
Szerokość7.48
Numer części85112
Model85112

6. Tibhar

#ad

Rozmiar uniwersalny, Tibhar Metro Table Tenis Bat Case Navy pokrowiec ochronny na rakietę do tenisa stołowego

#ad
Tibhar #ad - Wietna torba do przenoszenia rakiety z paskiem na rękę. Pokrowiec w kształcie rakiety z praktyczną kieszenią na zamek błyskawiczny do przechowywania piłek. Nazwa działu: unisex.
MarkaTibhar #ad
ProducentTIBHAR #ad
Numer częściunknown

7. JOOLA

#ad

JOOLA Rakieta do tenisa stołowego CARBON CONTROL – dopuszczona przez ITTF do tenisa stołowego, kolor czarny/czerwony, 28 x 17 x 4 cm, pokrowiec na 2 wodoodporne torby do tenisa stołowego

#ad
JOOLA #ad - Produkt 2: etui z zamkiem błyskawicznym nadaje się do wszystkich rakietek do tenisa stołowego o standardowym rozmiarze. Produkt 1: 5-gwiazdkowe rakiety do tenisa stołowego: klej pokryty proszkiem węglowym nadaje rakiecie do tenisa stołowego dodatkowe kopnięcie bez utraty równowagi podczas kontroli.

Produkt 1: Marka: Joola. Produkt 1: Ergonomic Pro. Produkt 1: okładzina do tenisa stołowego i gąbka: wysokiej jakości okładzina JOOLA Fiesta z dopuszczeniem ITTF – dynamika i wysoka produkcja spinów gwarantują Ci gąbki pod najwyższym napięciem.

Produkt 2: etui na rakietę jest wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Produkt 2: etui do tenisa stołowego doskonale chroni rakietę do tenisa stołowego przed uszkodzeniami lub zabrudzeniami. Produkt 2: wyjątkowo stabilny, wodoodporny pokrowiec JOOLA Pocket Double na 2 rakietki do tenisa stołowego i 3 piłki do tenisa stołowego.
MarkaJOOLA #ad
Wysokość0.01
Długość11.02
Szerokość6.69

8. JOOLA

#ad

80502, JOOLA Rakieta do tenisa stołowego Carbon PRO i pokrowiec do tenisa stołowego Pocket pokrowiec na rakietę do tenisa stołowego, czerwona

#ad
JOOLA #ad - Produkt 2: zapewnia miejsce na 1 rakietę i 3 piłki do tenisa stołowego. Produkt 2: nylonowe etui z kieszenią na piłkę. Produkt 2: z praktycznym zawieszeniem i uchwytem do noszenia. Produkt 1: z wysokiej jakości okładzinami joOLA 4 YOU z certyfikatem ITTF o grubości gąbki 2, 0 mm. Produkt 1: drewno z włóknami węglowymi. Zapewnia to maksymalną moc i wysoką dokładność. Produkt 1: rakieta ofensywna.
MarkaJOOLA #ad
Waga0.35

9. JOOLA

#ad

Czarny/czerwony, JOOLA 54195 Carbon Pro ITTF rakieta do tenisa stołowego i rakieta do tenisa stołowego, 28 x 17 x 4 cm, pokrowiec na 2 wodoodporne torby do tenisa stołowego

#ad
JOOLA #ad - Produkt 1: drewno z włóknami węglowymi. Zapewnia to maksymalną moc i wysoką dokładność. Produkt 1: z wysokiej jakości okładzinami joOLA 4 YOU z certyfikatem ITTF o grubości gąbki 2, 0 mm.

Produkt 2: etui do tenisa stołowego doskonale chroni rakietę do tenisa stołowego przed uszkodzeniami lub zabrudzeniami. Produkt 2: etui na rakietę jest wykonane wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Produkt 1: rakieta ofensywna. Produkt 2: wyjątkowo stabilny, wodoodporny pokrowiec JOOLA Pocket Double na 2 rakietki do tenisa stołowego i 3 piłki do tenisa stołowego. Produkt 2: etui z zamkiem błyskawicznym nadaje się do wszystkich rakietek do tenisa stołowego o standardowym rozmiarze.
MarkaJOOLA #ad
Waga0.38

10. JOOLA

#ad

Wielokolorowa, Joola aluminiowa walizka na rakietki do tenisa stołowego, jeden rozmiar

#ad
JOOLA #ad - Z wkładką piankową. Idealna możliwość przechowywania. Wymiary: 30 x 22 x 5 cm. Miejsce na 1 rakietę i 3 piłki.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJoola #ad
Wysokość2.6
Długość12.44
Szerokość9.53
Numer części80542
Model80542
GwarancjaBrak gwarancji producenta