Top 10 Rechaud Für Käsefondue – Podgrzewacze do potraw

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. kela

#ad

Kela Natura zestaw do fondue, ze stali szlachetnej/drewna bukowego

#ad
kela #ad - Jedzenie bez pośpiechu: natychmiast gotowy do użycia, Rechaud z chromowanego metalu, podstawka z wysokiej jakości drewna bukowego.

Optymalne bezpieczeństwo: solidna rama o stabilnej pozycji. Zakres dostawy: 1 kela rechaud z bezpiecznym palnikiem do pasty, Natura, 61000, stal nierdzewna/buk, 5 cm, wysokość: 11, Ø 21 cm. Usiądź wygodnie i spożywaj posiłek z przyjaciółmi i rodziną: Rechaud z bezpiecznym palnikiem do utrzymywania ciepła zup, herbaty, fondue i innych potraw. W zestawie palnik do pasty bezpieczeństwa. Podstawki z drewna bukowego. Atwe czyszczenie gorącą wodą. Bez pasty opałowej. Rechaud z chromowanego metalu.
Markakela #ad
ProducentKela #ad
Wysokość4.53
Długość8.46
Waga1.99
Szerokość8.46
Numer części61000
Model61000

2. Rosenstein & Söhne

#ad

Indukcja, pasta do palenia, Rosenstein & Söhne Akcesoria do fondue serowego: podstawka i reaud do fondue żeliwnego Ø 24 cm serowe fondue, fondue

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Pasuje do żeliwnych garnków do fondue z serem o średnicy 24 cm. Dla pysznej przyjemności pasuje do żeliwnych garnków do fondue z serem o średnicy 24 cm Piękny na stole. Garnek do fondue indukcyjny – ponadto pasuje do: pasty, raclette. Podstawki: 20 cm. Zalecana VK dostawcy. Rechaud z żeliwa, podstawka z drewna brzozowego. Podstawki również jako bezpośrednia ochrona przed wysoką temperaturą do caquelonów z serem, woka i gorących garnków o odpowiedniej średnicy.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Numer częściNC2992-944

3. Rosenstein & Söhne

#ad

Oleju, w zestawie 2 sztuki Fondue do mięsa, Rosenstein & Söhne fondue mięsne:paliwo do podgrzewaczy, bulionu

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Pasuje do wszystkich zestawów fondue jako zamiennik lub dodatkowy palnik do użytku z pastą do podgrzewaczy. Rednica:90 mm. Chromowany podgrzewacz z suwakiem obrotowym i przykrywką gaszącą do użytku z pastą do podgrzewaczy nie na spirytus. Pasuje do wszystkich zestawów fondue od Rosenstein & Söhne oraz innych producentów opakowanie promocyjne z 2 sztukami. Zestawy fondue – odpowiednie lub pasujące dodatkowo:Pasty, palnik, kociołek.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Waga0.39
Numer częściNC2994-944

4. KUHN RIKON

#ad

KUHN RIKON 32198 fondue serowe Rechaud krzyż szwajcarski

#ad
KUHN RIKON #ad - Rechaud krzyż szwajcarski. Nowoczesny Rechaud w szwajcarskim stylu urzeka swoimi delikatnymi detalami. Rechaud szwajcarski krzyż.
MarkaKUHN RIKON #ad
ProducentKuhn Rikon #ad
Wysokość3.94
Długość8.66
Waga2.13
Szerokość8.66
Numer części32198
Model32198

5. KUHN RIKON

#ad

Aluminium, Kuhn Rikon 32263 Simple-32263 Rechaud Simple

#ad
KUHN RIKON #ad - Dzięki powłoce proszkowej nic się nie klei. Zawiera palnik do pasty wypełniony pastą do rozpalania. Klasyczne wzornictwo sprawia, że Rechaud to coś. Rechaud simple ze złotym palnikiem.
MarkaKUHN RIKON #ad
ProducentKuhn Rikon #ad
Numer części32263
Model32263

6. Spring

#ad

Spring Żeliwny zestaw do fondue czerwony | Ø 20 cm | z 8 widelcami do fondue i ochroną przed pryskaniem | do fondue serowego, fondue mięsnego | palnik Rechaud

#ad
Spring #ad - Widelce do fondue są wykonane ze stali nierdzewnej z drewnianymi uchwytami. Idealna konstrukcja: ciężka konstrukcja i dokładne dopasowanie garnka do fondue i osłony przed pryskaniem zapewniają bezproblemową przyjemność z fondue bez ryzyka skaleczenia.

Zakres dostawy: żeliwny garnek do fondue ze zdejmowaną ochroną przed pryskaniem i żeliwnym reaudem, bezpiecznym palnikiem do pasty, 8 widelców do fondue i instrukcją obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Do wszystkich rodzajów kuchenek: garnek do fondue nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek i kuchenek indukcyjnych. Wysokiej jakości wykonanie: wysokiej jakości zestaw do fondue o rustykalnym wyglądzie jest wykonany z emaliowanego żeliwa.

Dzięki temu można wygodnie przygotować masę do fondue na kuchence, a następnie podać ją i utrzymywać ciepło. Perfekcyjna dystrybucja ciepła: żeliwny garnek do fondue można szybko podgrzać i utrzymuje ser lub tłuszcz przez długi czas w cieple za pomocą palnika Rechaud do past do rozpalania. Zapewnia optymalne rozprowadzanie ciepła.
MarkaSpring #ad
ProducentSpring #ad
Wysokość3.94
Długość14.57
Waga8.82
Szerokość9.45
Numer części2892566020
ModelKP2892566020

7. Rosenstein & Söhne

#ad

Rosenstein & Söhne Akcesoria do patelni do fondue: podstawka i podgrzewacz do żeliwnego fondue Ø 16 cm garnek do sera fondue

#ad
Rosenstein & Söhne #ad - Szwajcarskie fondue – ponadto pasuje do: raclett. Podstawki również jako bezpośrednie zabezpieczenie przed wysoką temperaturą do serowego fondue, woków i gorących garnków o odpowiedniej średnicy. Podstawki: 20 cm. Pasuje do żeliwnych garnków do fondue serowego o średnicy 16 cm. Rechaud z żeliwa, podstawka z drewna brzozowego. Dłużej rozkoszuj się gorącym powietrzem Pasuje do garnków do serowego fondue z żeliwa o średnicy 16 cm Bezpieczna podstawa.
MarkaRosenstein & Söhne #ad
ProducentRosenstein & Söhne #ad
Numer częściNC2993-944

8. kela

#ad

Metal chromowany, Kela 60127 podgrzewacz z palnikiem, rozmiar Maxi, średnica 23,5 cm, stal nierdzewna

#ad
kela #ad - Jedzenie bez pośpiechu: natychmiast gotowy do użycia, podgrzewacz z chromowanego metalu, bezpieczny palnik do pasty ze stali nierdzewnej. Atwe czyszczenie gorącą wodą. Zakres dostawy: 1 kela rechaud z bezpiecznym palnikiem do pasty, wysokość: 10, Maxi, chromowany metal/stal nierdzewna, 5 cm, Ø 23, 5 cm. Optymalne bezpieczeństwo: wytrzymała rama z solidną podstawą. Przytulnie spożywać posiłków z przyjaciółmi i rodziną: Rechaud z bezpiecznym palnikiem do utrzymania ciepła zup, herbaty, fondue i innych potraw.
Markakela #ad
ProducentKela #ad
Wysokość4.13
Długość9.25
Waga1.77
Szerokość9.25
Numer części60127
Model60127

9. KUHN RIKON

#ad

Drewno olchowe, KUHN RIKON 32315 fondue serowe

#ad
KUHN RIKON #ad - Każdy produkt firmy Rechaud to unikat. Montaż w Szwajcarii. Drewno olchowe z kontrolowanej uprawy. Do przygotowywania/utrzymywania ciepła fondue z serem i mięsnym z garnkiem do fondue z Caquelon/mięsnym.
MarkaKUHN RIKON #ad
ProducentKuhn Rikon #ad
Numer części32315
Model32315

10. KUHN RIKON

#ad

Aluminium, Kuhn Rikon 32045 taca serwisowa do fondue, 15 cm

#ad
KUHN RIKON #ad - Płyta rozdzielcza ciepła Caquelon. Aluminiowa płyta rozdzielająca ciepło 15 cm. Płyta rozprowadzająca ciepło z aluminium umożliwia szybkie i optymalne rozprowadzanie ciepła bez przypalania się na dnie garnka.
MarkaKUHN RIKON #ad
ProducentKuhn Rikon #ad
Wysokość0.79
Długość5.91
Waga0.22
Szerokość5.91
Numer części32045
Model32045