Top 10 POLLY POCKET Katze – Zestawy do zabawy dla lalek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Polly Pocket

#ad

Pojazd, zabawka prezent dla dzieci od 4 lat, 5 pięter, ponad 15 elementów do gry: 2 lalki, Polly Pocket HJJ98, Pollyville domek na drzewie, 4 zwierzęta i więcej

#ad
Polly Pocket #ad - Dzieci oczekują zabawnych aktywności, rozkładana zjeżdżalnia wodospadowa, wisząca huśtawka z koszem, takich jak ukryta zjeżdżalnia ewakuacyjna w domku dla psów, balon na gorące powietrze, strefa wspinaczkowa, ukryte schowki na dachu domku na drzewie i wiele innych.

Zestaw do zabawy dla zwierząt polly Pocket Pollyville zapewnia nieograniczoną zabawę i jest pełen aktywności dla zwierząt domowych. Następnie przejdź dalej przez drugi próg podłogi, która tworzy najlepszy duży domek na drzewie: dzieci mogą jeździć łabędziem przez pierwszy próg podłogi, aby wyciągnąć zjeżdżalnię wodospadową. Pięć pięter to: pokład kolejki linowej i podjazd pod wieżą, sypialnia z łazienką i toaletą, miejsce do karmienia zwierząt i relaksu, tor przeszkód dla zwierząt domowych, pawilon z lisem z jadalnią i platformą widokową do rozłożenia w domku na drzewie.

Ponadto istnieje jedyna w swoim rodzaju funkcja, aby rozszerzyć zestaw do zabawy i rozłożyć kolejkę linową. Istnieje pięć poziomów zabawy dla zwierząt domowych. Zestaw do zabawy ma na każdym poziomie tajne miejsca i zabawne niespodzianki i zawiera dwie małe lalki, cztery urocze figurki zwierząt, dziewięć elementów do zabawy i pojazd łabędzi.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość13.5
Długość4.38
Waga1
Szerokość16
Numer częściHJJ98
ModelHJJ98
Gwarancja2 lata gwarancji

2. Polly Pocket

#ad

Polly Pocket HJN90, zestaw do zabawy z gumą do żucia, zawiera 2 mikro-lalki, z funkcją ponownego napełniania, zabawka dla dzieci od 4 lat, gumki do żucia i akcesoria

#ad
Polly Pocket #ad - Dzieci mają nieskończenie wiele możliwości zabawy. Jeśli koło obraca się jeszcze bardziej, pojawia się guma do żucia nie nadaje się do spożycia z niespodziankami w środku. Dla jeszcze większej ilości możliwości zabawy zestaw do zabawy jest wyciągany po bokach, a pod klapą niedźwiedzia kryje się kawiarnia ze słodkimi smakołykami.

Jest między innymi domek z piernika, obracający się kawałek czekolady, kasa z paragonem, który można otworzyć, zajęcia takie jak jedzenie lodów lub ślizganie się na górze lodu, schowek przy wydawaniu słodyczy oraz seria obracających się cukierków. Po przekręceniu koła słodyczy wydobywa się przednia strona widoku.

Niektóre elementy, takie jak huśtawka lolli, można umieścić w różnych miejscach zestawu do zabawy. Zestaw do zabawy polly pocket z gumą do żucia posiada 4 obszary do zabawy i łącznie 32 części do zabawy w tym małą lalkę Polly i małą lalkę Shani, 6 gumek do żucia, które nie nadają się do spożycia i wiele innych i zapewnia mnóstwo radości ze słodyczy.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość11.81
Długość4.72
Waga1.9
Szerokość5.91
Numer częściHJN90
ModelHJN90
Gwarancja24 Miesięcy

3. Polly Pocket

#ad

9 akcesoriów, 3 miejsca dla przyjaciół, rozkładane opakowanie premium, POLLY POCKET Friends Schatulle kubek do kawy Central Perk, HKV74, dla kolekcjonerów od 14 lat, 6 głównych aktorów

#ad
Polly Pocket #ad - Dla jeszcze większej zabawy akcesoria można zawiesić w różnych obszarach kompaktowego samochodu, np. Wybierz się w podróż do przeszłości dzięki tej torbie Friends x Polly Pocket Compact w kształcie legendarnego kubka do kawy Central Perk.

Fani mogą wchodzić w interakcje z 6 głównymi postaciami, 9 akcesoriami i 3 legendarnymi lokalizacjami Friends, jak widać w serii. Wspaniały prezent dla dzieci od 14 lat, szczególnie dla fanów Friends. Na scenie Central Perk i w mieszkaniach. Ten zestaw jest optymalny dla kolekcjonerów i jest dostarczany w wysokiej jakości opakowaniu prezentacyjnym z wysokiej jakości materiałów i wyszukanymi detalami, które świętują fani Friends. Zagraj z phoebe na scenie central perk, zrelaksuj się na fotelach w mieszkaniu Joey'a i Chandlera lub przygotuj kolację w mieszkaniu Moniki.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentPolly Pocket #ad
Wysokość4.33
Długość2.36
Waga0.75
Szerokość6.69
Numer częściHKV74
ModelHKV74

4. Polly Pocket

#ad

Polly Pocket Meerjungfrau Spielzeug, Muschel Tasche zum Umhängen in Unterwasser Thema, GNH11, Spielzeug ab 4 Jahre, Polly Pocket Schatulle, mit 2 Puppen und 1 U-Boot

#ad
Polly Pocket #ad - Dzięki zabawnym możliwościom zabawy i akcesoriom Polly i Lila są gotowe na wspaniałą podwodną przygodę. Jest tak wiele do odkrycia: w podwodnym zamku znajduje się tron z muszli, obracać się w ramionach ośmiornicy i kiedy morska estern jest obracany, kołysać się na kotwicy, jeździć na koniku morskim i obracać się o 360 stopni, jeździć na desce surfingowej na falach, wybrać się na przejażdżkę łodzią, lalki mogą nurkować w poszukiwaniu koralików, Również rekin i żółw obracają się.

Za pomocą naklejki arkusz naklejek w zestawie lalki znajdą bezpieczne mocowanie we wszystkich obszarach szkatułki.

Technologia polly-stick sprawia, że lalki trzymają się wszędzie na torbie. Ta urocza torba z muszelkami polly pocket ma piękny nadruk serca i gwiazd i można ją otworzyć na ekscytujące podwodne przygody z lalką Polly i Lila. Szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą nosić ją jako torebkę lub przekształcić w fajną torbę na brzuch.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość5.9
Długość2.75
Waga0
Szerokość5.9
Numer częściGNH11
ModelGNH11

5. Polly Pocket

#ad

Kaktus-Reiterhof Schatulle mit lustigen Überraschungen, den kleinen Puppen Polly und Shani, 2 Pferde-Figuren und Stickerbogen; Spielzeug für Kinder ab 4 Jahren, Polly Pocket GKJ46

#ad
Polly Pocket #ad - Ze względu na swój kompaktowy rozmiar szkatułka idealnie nadaje się do zabrania ze sobą. Dzięki zabawnym możliwościom zabawy i akcesoriom polly i Shani są gotowi na wspaniałą przygodę w jeździectwie! Technologia polly-stick sprawia, że lalki trzymają się każdego miejsca na szkatułce.

Ta urocza szkatułka na kaktusy idealnie nadaje się do zabrania w podróż. Za pomocą naklejki arkusz naklejek w zestawie lalki znajdą bezpieczne mocowanie we wszystkich obszarach szkatułki. Co za wspaniały dzień na podwórku! szkatułka ma pasek do noszenia, dzięki czemu dzieci mogą ją nosić jako bransoletkę lub torebkę. W środku czekają wspaniałe przygody z gospodarstwem jeździeckim na polly, shani i ich dwa słodkie konie! wewnątrz szkatułki na małe lalki czekają mnóstwo zabawnych aktywności: bramkę można otworzyć lalka lub koń zmieści się do środka; po obróceniu szkatułki Polly i Shani mogą jeździć na koniu w kółko; bramkę można otworzyć; bramkę można podnieść do skoku; lalka może odbyć lot balonem na gorące powietrze balon porusza się w górę i poruszać jaszczurką, aby kaktus tańczył; dziewczynki mogą odpocząć na beli siana.

MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość4.33
Długość1.57
Waga0.53
Szerokość4.33
Numer częściGKJ46
ModelGKJ46

6. Polly Pocket

#ad

Motyw nocowania z 2 mikro lalkami i 16 akcesoriami, prezent od 4 lat, Polly Pocket HGC39, Teddy Bear zestaw do zabawy, świetna zabawka

#ad
Polly Pocket #ad - Zawiera 2 małe lalki. Zapewnia to jeszcze większą różnorodność podczas gry. Otwiera się i zamyka. Szkatułka z misiem polly pocket w uroczym kształcie misia ma na zewnątrz na brzuchu okienko z brokatem, które wiruje, gdy potrząsa się szkatułką.

Przenośną szkatułkę można zabrać ze sobą wszędzie dzięki regulowanemu paskowi. Szkatułka zawiera 16 akcesoriów, niektóre z nich można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy. Dzieci przeżywają świetną zabawę, włożyć do środka elementy zabaw, przesuwać gwiazdę po niebie w celu pokazania spadających gwiazd, otworzyć piec i lodówkę, włożyć akcesoria na taras i basen, zbudować łóżko piętrowe, gdy przyklejają lalki na balustradzie i pozwalają im ześlizgnąć się w górę lub w dół, otworzyć namiot i włożyć lalkę lub schować elementy do zabawy na tarasie.

Dzięki akcesoriom takim jak pizza, trampolina, teleskop, ognisko, popcorn, nadmuchiwany łabędź i wiele innych możesz przeżyć wspaniałe przygody podczas następnej piżamowej imprezy. Wspaniały prezent dla dzieci w wieku od 4 lat, szczególnie dla wszystkich, dla których przyjaźń, piżama z przyjaciółmi zwierząt i mnóstwo zabawy oznacza wiele radości!.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość6.75
Długość2.5
Waga1
Szerokość5.5
Numer częściHGC39
ModelHGC39
GwarancjaBrak gwarancji

7. Polly Pocket

#ad

Rozkładana szkatułka smoothie owocowa, zabawka od 4 lat, trzy poziomy, motyw parku wodnego, zestaw do zabawy w kształcie tropikalnego smoothie owocowego, Polly Pocket HFP99

#ad
Polly Pocket #ad - Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat, którzy kochają przejażdżki, szczególnie dla wszystkich, parki rozrywki i mokre przygody!. Niektóre akcesoria można umieścić w różnych miejscach w zestawie do zabawy. Dzieci mogą przeżyć przygody bezpośrednio w zestawie do zabawy lub poza nim.

Zestaw do zabawy zawiera również 25 pasujących do tematu niespodzianek w tym mała lalka Polly i mała lalka Shani; każda z lalek ma pięć ruchomych przegubów, dzięki czemu mogą zajmować różne pozycje w grze oraz delfin, ośmiornicę i konik morski. Zapewnia to jeszcze większą różnorodność podczas gry. Które dziecko nie lubi bawić się wodą! w zestawie znajduje się trampolina, basen pomarańczowy wystarczy dodać wodę, nacisnąć na ananasa i już woda wypływa z basenu, basen z ananasem wystarczy dodać wodę, karuzela truskawkowa, nacisnąć pomarańczę i tworzą się zabawne bąbelki i drążek antypoślizgowy.

Po otwarciu pokrywy ujawniają się trzy piętra pełne zabawy. Jeśli masz dość zabawy, aby zawsze i wszędzie było gotowe na kolejne przygody! Każda szkatułka ma długi pasek na ramię, wszystko można łatwo spakować do szkatułki, dzięki czemu można ją nosić jak torbę. W parku rozrywki polly pocket i jej przyjaciółka czekają na wiele przygód! Rozkładany park wodny ma kształt tropikalnego smoothie owocowego.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość8.5
Długość4
Waga1.88
Szerokość4
Numer częściHFP99
ModelHFP99
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Polly Pocket

#ad

Impreza z flamingami, funkcja Pop + Swap, strefa wodna i wiele, duży zestaw do zabawy z 26 niespodziankami, tropikalne obszary zabaw imprezowych: zjeżdżalnia palmowa, huśtawka, Polly Pocket HJN76

#ad
Polly Pocket #ad - Duży zestaw do zabawy z flamingami jest wyposażony w uchwyt i dzięki temu jest idealny w podróży! Wspaniały prezent dla dzieci od 4 lat, którzy kochają tropikalne przygody, szczególnie dla wszystkich, flamingi i niespodzianki!. Liść przed chatką można rozłożyć i już ujawnia się świąteczny bankiet z obracanym parkietem.

Tropikalna impreza z zestawem do zabawy polly pocket flamingo party może się rozpocząć! Wystarczy pociągnąć za nogi flaminga i obserwować, tropikalne obszary zabaw i 26 niespodzianek lalki mikro-margot i przyjaciela, jak kolorowe konfetti i 26 niespodzianek wypadają z zestawu do zabawy! Zawiera zestaw do zabawy, elementy pop + swap i inne akcesoria. Małpę można przymocować do drzewa, dzięki czemu lalki mogą się do niej przylgnąć i kołysać. Skrzynia na skarby może zostać otwarta i zapewnia miejsce w środku; akcesoria Pop + Swap można przymocować do dachu chaty, plaży i wody; akcesoria takie jak deska surfingowa, korony drzewa, koło do pływania flamingiem i delfin mogą przesuwać się po falach i wiele więcej!.

Czekają na nas wspaniałe możliwości zabawy i wiele więcej: lalki można przypiąć do palmy, aby mogły wspinać się na górę i w dół. Dzięki funkcji pop + swap możliwości zabawy są nieograniczone, ponieważ dzieci mogą podłączyć elementy do różnych obszarów zestawu.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość8
Długość3.54
Waga1.54
Szerokość10
Numer częściHJN76
ModelHJN76
Gwarancja24 Miesięcy

9. Polly Pocket

#ad

POLLY POCKET Pollyville urlop w walizce na kółkach – 4 lalki, 1 pojazd, 25+ akcesoriów, dla dzieci od 4 lat, promenada, plaża, HKV43, trzypiętrowy hotel z helikopterem

#ad
Polly Pocket #ad - Polly pocket pollyville urlop w walizce na kółkach może być jednocześnie używany jako zestaw do zabawy i możliwość przechowywania szkatułek Polly. Z 4 lalkami, ponad 25 akcesoriami i obszarami takimi jak plaża, 1 pojazdem, promenada i hotel gwarantowane są pełne akcji przygody.

Dzieci doświadczają zabawy podczas jazdy lalkami w windzie ośrodka do holu. Idealne rozwiązanie dla dzieci od 4 lat, w szczególności dla wszystkich, którzy kochają przygody, zastrzegają się różnice w kolorze i wzorze. Zestaw do zabawy otwiera się na trzypiętrowy hotel i zapewnia dzieciom nieskończone możliwości zabawy na wakacjach z Polly i jej przyjaciółmi. Lalki idealnie pasują do zjeżdżalni i mogą zjechać z hotelu bezpośrednio na nadmorską promenadę.

Hotel obejmuje również pyszny bufet, fajną salę gier i wannę w pokoju hotelowym. Dzięki wysuwanemu uchwytowi do noszenia zestaw do zabawy można zabrać ze sobą zawsze i wszędzie. Plaża jest pełna zabawnych zajęć i niespodzianek: przejechać przez progi ziemi i aktywować żeglowanie, obrócić się na wielkim kole dla lalek i cieszyć się widokiem podczas lotu helikopterem.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentPolly Pocket #ad
Wysokość13.98
Długość7.01
Waga0.01
Szerokość11.02
Numer częściHKV43
ModelHKV43

10. Polly Pocket

#ad

5 ruchomymi elementami do gry, zestaw do zabawy z 2 lalkami, HKV30, tort urodzinowy, 14 akcesoriów, buda dla psa, zjeżdżalnia, POLLY POCKET Szkatułka na imprezę dla psa, dla dzieci od 4 lat

#ad
Polly Pocket #ad - Szkatułka na imprezę dla psów obejmuje budę dla psa, którą można otworzyć, obracającą się trawę na spacer, a także rozkładany tort urodzinowy, rozkładaną zjeżdżalnię dla zabawy w basenie, w którym kryje się niespodzianka.

Ten zestaw do zabawy dla psów Polly Pocket zapewnia najlepsze przeżycia z psem. Zabawkę w podróży można otworzyć. Niektóre akcesoria nadają się do łączenia i wymiany, dzięki czemu zapewniają nieskończoną zabawę. Na zewnątrz znajduje się urocza buźka szczeniaka z kapeluszem imprezowym, okularami przeciwsłonecznymi w kształcie gwiazdy i dmuchanymi bąbelkami, które zapewniają nieskończoną zabawę.

W środku znajduje się zestaw do zabawy z małą lalką i małą fioletową lalką, łuk balonowy, w tym 3 szczenięta, który można otworzyć, prezent urodzinowy, 5 ruchomych elementów do gry i 14 akcesoriów, i wiele innych.
MarkaPolly Pocket #ad
ProducentMattel GmbH #ad
Wysokość4.72
Długość1.89
Waga0.62
Szerokość4.72
Numer częściHKV30
ModelHKV30
Gwarancja24 Miesięcy