Top 10 Murmeln Glas Groß 25mm – Gra w kulki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Unbekannt

#ad

Unbekannt 50 małych kulek + 1 duży kulek w woreczku – szklane kulki dla dzieci – kolorowe kulki 1,5 cm i 2,5 cm – dekoracja – do kolejki dla kulek

#ad
Unbekannt #ad - X wys. 4, 4 cm x 13, 6 cm x 11, 8 cm. Materiał: szkło. Opis przedziału wiekowego: dziecko. X szer. Wymiary opakowania dł. Waga opakowania: 280 g.
MarkaUnbekannt #ad
ProducentUnbekannt #ad
Wysokość0.59
Długość0.59
Szerokość0.59
Numer częściT537_SML
ModelT537_SML

2. Yellow Mountain Imports

#ad

Yellow Mountain Imports 60 sztuk przezroczystych szklanych kulek chińskiej damy z wzorem płatków kwiatów, 16 mm

#ad
Yellow Mountain Imports #ad - Uwaga: kulki mogą wykazywać niewielkie różnice w wymiarach. Wysokiej jakości szklane kulki: 60 trwałych i żywych szklanych kulek w 6 różnych stylach płatków; każda kulka ma średnicę 16 mm.

Poręczny woreczek: worek ze sznurkiem do łatwego przechowywania i transportu wchodzi w zakres dostawy. Wszechstronny zestaw: idealnie nadaje się do grawitacji, chińskiej damy, marmuru lub innych tradycyjnych gier w kształcie kulek. Zalety gry w kulki: gra w kulki wspiera kreatywność i motorykę dużych dzieci oraz poprawia ich interakcje społeczne; są one idealne dla dzieci od 5 roku życia.
MarkaYellow Mountain Imports #ad
ProducentYellow Mountain Imports #ad
Wysokość2.17
Długość3.74
Waga0.77
Szerokość3.35
Numer częściYM-CX003-A
ModelYM-CX003-A

3. Yellow Mountain Imports

#ad

16 mm, Yellow Mountain Imports 60-częściowy zestaw szklanych kulek chińskich jednokolorowych damy

#ad
Yellow Mountain Imports #ad - Zalety gry w kulki: gra w kulki wspiera kreatywność i motorykę dużych dzieci oraz poprawia ich interakcje społeczne; są one idealne dla dzieci od 5 roku życia.

6 jednolitych kolorów: dostępny w kolorze zielonym, niebieskim, żółtym, czarnym, białym i czerwonym z 10 kulkami w każdym kolorze. Wszechstronny zestaw: idealnie nadaje się do grawitacji, chińskiej damy, marmuru lub innych tradycyjnych gier w kształcie kulek. Uwaga: kulki mogą wykazywać niewielkie różnice w wymiarach. Zestaw 60 szklanych kulek: wyprodukowano z wysokiej jakości, trwałego, żywego szkła; każda kulka ma średnicę 16 mm.
MarkaYellow Mountain Imports #ad
ProducentYellow Mountain Imports #ad
Wysokość3.35
Długość3.35
Waga0.74
Szerokość2.17
Numer częściYM-CX001-A
ModelYM-CX001-A

4. ARSUK

#ad

Akcesoria dekoracyjne do gry w kulki, małe do roślin, klasyczne kulki na prezent, szklane kulki kolorowe, dekoracyjne kulki dla dzieci, Arsuk Małe szklane kulki – 80 sztuk kulek 15 mm

#ad
ARSUK #ad - Można je również wykorzystać do tradycyjnych gier marmurowych w pomieszczeniach i na zewnątrz oraz do innych celów, np. Wymiary i kolor: każdy marmur ma specjalny wzór w kolorze czerwonym, żółtym i zielonym o wymiarach: 15-16 mm, niebieskim, o całkowitej wadze worka 455 g w przybliżeniu.

Zastosowanie: te szklane kulki planetarne to klasyczny prezent w stylu retro dla uczniów jako pomoc w nauce, prac ogrodowych, które pomagają dzieciom rozwijać się z kreatywnym umysłem i intelektualnym myśleniem. Do majsterkowania, tekstyliów domowych, projektowania basenów itd. ZawartoŚĆ: 70-80 sztuk kocie oko piękne wzornictwo i różne kolorowe szklane kulki tego samego rozmiaru i koloru są dostarczane w woreczku siatkowym w białym kartonowym opakowaniu.

JakoŚĆ: wszystkie nasze kulki to zupełnie nowe, okrągłe, wysokiej jakości, rzemieślnicze wzornictwo z kolorową teksturą bez pęknięć, które zostało bardzo starannie wypolerowane podczas produkcji. Użytkownik: nasze pięknie wyglądające kolorowe kulki są odpowiednie dla dorosłych od 3 lat.
MarkaARSUK #ad
ProducentARSUK #ad
Wysokość1.57
Długość7.48
Szerokość4.33
Numer części033/549
Model033/549

5. PhiLuMo

#ad

PhiLuMo 80 + 1 szklane kulki – Ø 16 i 25 mm wielkości – idealne do kulek kulkowych

#ad
PhiLuMo #ad - Dzięki dwóm rozmiarom 16 mm i 25 mm kulki idealnie nadają się do różnych gier w kulki, takich jak np. Kulki można oczywiście wykorzystać również na najróżniejsze okazje dekoracyjne – różne wzory kulek wszędzie robią doskonałe wrażenie. 80 + 1 piękne i wysokiej jakości szklane marmurki / szklane kule – starannie wykonane, a następnie polerowane. Nadaje się dla dzieci od 3 lat. Kulki w kulki. Kulki różnią się od siebie w środku dzięki kolorowym zdobieniom.
MarkaPhiLuMo #ad
ProducentPhiLuMo #ad
Numer części4251616812280
Model4251616812280

6. PhiLuMo

#ad

PhiLuMo 5 x 20 + 1 szklane kulki – Ø 16 i 25 mm wielkości – idealne na urodziny i kulki

#ad
PhiLuMo #ad - Dzięki dwóm rozmiarom 16 mm i 25 mm kulki idealnie nadają się do różnych gier w kulki, takich jak np. Otrzymasz pięć pojedynczych woreczków po 20 + 1 kulki, które świetnie nadają się na urodziny dziecka jako upominek.

Nadaje się dla dzieci od 3 lat. Pięć woreczków po 20 + 1 piękne i wysokiej jakości szklane kulki / szklane kule – starannie wykonane, a następnie polerowane – łącznie 105 sztuk. Kulki w kulki. Kulki różnią się od siebie kolorowymi ozdobami i oczywiście mogą być również wykorzystywane na najróżniejsze okazje dekoracyjne – różne wzory kulek wszędzie robią doskonałe wrażenie.
MarkaPhiLuMo #ad
ProducentPhiLuMo #ad
Numer części4251616813089
Model4251616813089

7. Bartl

#ad

Bartl 112011 dekoracyjne szklane kulki zestaw Ø 25 mm matowe 20 sztuk

#ad
Bartl #ad - Wybór – niezależnie od tego, zielone, czerwone, duże czy małe, czy są niebieskie, dostępne są różne kulki do wyboru. Szczególne – nadaje Twojemu domowi wyjątkowo piękny połysk. Kolekcjoner – nie tylko dekoracja, ale również dobrze nadaje się do kolekcjonowania. Piękne – kulki są bardzo piękną dekoracją do każdego pomieszczenia i sprawiają, że nudny narożnik przyciąga wzrok. Jakość - kulki są starannie wypolerowane.
MarkaBartl #ad
ProducentBartl #ad
Waga0.89
Numer części112011
Model112011

8. FAIRY TAIL & GLITZER FEE

#ad

FAIRY TAIL & GLITZER FEE Szklane kule przezroczyste 16 mm 500 g kulki kulki dekoracyjne szkło kula

#ad
FAIRY TAIL & GLITZER FEE #ad - Kolor: przezroczysty. Perfekcyjne rzemiosło / nasze kolory szkła i jakość są niezrównane dzięki częściowo wielowiekowym przepisom i procesom. 95 sztuk. Jako dekoracja w wazonach lub miskach szklanych jako wypełnienie lub jako kolekcjonerska marmur. Przepiękne szklane kule w kolorze niebieskim przezroczystym. Rednica 16 mm / 500 g = ok.
MarkaFAIRY TAIL & GLITZER FEE #ad
ProducentFAIRY TAIL & GLITZER FEE #ad

9. ARSUK

#ad

Dekoracyjne kulki dla dzieci, ochrona przed uszkodzeniem, kolorowe kulki szklane do dekoracji roślin, ARSUK Małe szklane kulki – 40 sztuk szklanych kulek 15 mm, do zabawek sportowych i na zewnątrz

#ad
ARSUK #ad - Zastosowanie: te szklane kulki planetarne to klasyczny prezent retro dla dzieci w wieku szkolnym jako pomoc w nauce. Pomaga to dzieciom rozwijać się z kreatywnym umysłem i intelektualnym myśleniem.

Można je również wykorzystać do tradycyjnych gier marmurowych wewnątrz i na zewnątrz oraz do innych celów, np. Zawartość: 40 sztuk tradycyjnego wzornictwa i kolorowych szklanych kulek o tym samym rozmiarze i woreczek z siatki w białym opakowaniu kartonowym. JakoŚĆ: wszystkie nasze kulki to zupełnie nowe, gładkie, rzemieślnicze wzornictwo z kolorową teksturą bez pęknięć, wysokiej jakości, zaokrąglone, które jest bardzo starannie polerowane podczas produkcji.

Do dekoracji domu, prac ogrodowych, majsterkowania, projektowania basenów itd. Wymiary i kolor: każdy marmur ma specjalny wzór w kolorze zielonym, czerwonym, żółtym i niebieskim o wymiarach 15-16 mm i wadze 200 g w przybliżeniu. Użytkownik: kulki z kocim okiem nadają się dla dorosłych od 3 lat.
MarkaARSUK #ad
ProducentARSUK #ad
Wysokość0.78
Długość5.11
Waga0.46
Szerokość5.11
Numer części40 color marble
Model40 color marble

10. moses

#ad

Kolorowa, Moses 38064 Klasyczna gra w kulki | klasyczna gra z 26 szklanymi kulkami i drewnianym łukiem

#ad
moses #ad - Celem gry jest strzelanie kulek przez łuki. Im mniejszy łuk, tym wyższy wynik. W zestawie znajduje się 6 dużych Ø 2, 5 cm szklanych kulek, 5 cm i 20 małych Ø 1, 1 łuk z drewna i 1 instrukcja do gry. Klasyk gier w nowym wzornictwie: 26 szklanych kulek i drewniany łuk dla dzieci. W pięknym opakowaniu zestaw kulek jest idealnym prezentem na urodziny dziecka lub jako upominek. Kolorowe szklane kule w dwóch rozmiarach mogą być również używane do innych gier w kulki.
Markamoses #ad
Producentmoses. Verlag GmbH #ad
Wysokość1.97
Długość9.45
Waga0.64
Szerokość1.97
Numer części38064
Model38064
GwarancjaBrak gwarancji