Top 10 Küchenmesser Japanisch – Noże profesjonalne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wolfblood

#ad

Wolfblood PRO nóż ze stali damasceńskiej XL 31 cm, profesjonalny nóż Santoku z 67 warstw stali damasceńskiej i ostrze VG10, pudełkiem na prezent i ochroną, nóż kuchenny Santoku z drewnianym uchwytem

#ad
Wolfblood #ad - Nasi eksperci sprawdzają każdy szczegół ręcznie, od ostrości ostrza po dokładność dopasowania uchwytu. Jest to oczywiście ważne również przez długi czas po zakupie noża. Każdy nóż ze stali damasceńskiej jest unikatowy: jedyna w swoim rodzaju struktura stali damasceńskiej i drewnianego uchwytu sprawiają, że każdy nóż szefa kuchni ze stali damasceńskiej jest unikatem i tym samym prawdziwym dziełem sztuki.

Dzięki temu nasz nóż ze stali damasceńskiej jest bardzo poręczny i pasuje zarówno do dużych, 00 cm i długość ostrza 17, jak i małych dłoni. Jedyna w swoim rodzaju ostrość i jakość z bawarskiej ręki: nasze noże kuchenne ze stali damasceńskiej są wykonane ze starannie wyselekcjonowanej 67 warstw stali damasceńskiej. Jedyna w swoim rodzaju obsługa klienta: w lh lifestyle z siedzibą w rosenheim postawiliśmy sobie za cel dostarczanie wyjątkowej obsługi klienta. Ręcznie szlifowany uchwyt z prawdziwego drewna Pakka ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu nóż uniwersalny ze stali damasceńskiej zapewnia idealną równowagę.

Przekonaj się sam. Każde ostrze noża damasceńskiego jest ręcznie szlifowane pod kątem 18° i przechodzi staranną kontrolę jakości w naszej siedzibie głównej w Rosenheim. Nóż szefa kuchni ze stali damasceńskiej jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym wraz z osłoną ostrza, dzięki czemu idealnie nadaje się jako pomysł na prezent na każdą okazję. Ten damasceński nóż kuchenny jest niewątpliwie hitem każdej kuchni.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.9
Szerokość0.39
ModelWolfblood 7 Inch Kiritsuke

2. Wolfblood

#ad

Nóż uniwersalny, Wolfblood PRO nóż ze stali damasceńskiej L 23 cm, pudełko na prezent i, ostrze I nóż kuchenny z drewnianym uchwytem, profesjonalny nóż Santoku z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10

#ad
Wolfblood #ad - Jedyna w swoim rodzaju obsługa klienta: w lh lifestyle z siedzibą w rosenheim postawiliśmy sobie za cel dostarczanie wyjątkowej obsługi klienta. W ciągu 24 godzin otrzymasz niezwłocznie odpowiedź lub satysfakcjonujące rozwiązanie od naszego zespołu serwisowego. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione.

Ręcznie szlifowany uchwyt z prawdziwego drewna Pakka ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu nóż uniwersalny ze stali damasceńskiej zapewnia idealną równowagę. Dzięki antypoślizgowym ostrzom na bardzo ostrych ostrzach nóż nie przywiera do niej i można pracować bez zmęczenia. Wysokiej jakości ostrze ze stali vg 10 nadaje wyjątkową twardość 60±2 HRC, że nóż Santoku może bez problemu ciąć różne składniki ryby, co oznacza, bez utraty ostrości. Ten damasceński nóż kuchenny jest niewątpliwie hitem każdej kuchni. Nasi eksperci sprawdzają każdy szczegół ręcznie, mięso, warzywa i owoce, od ostrości ostrza po dokładność dopasowania uchwytu.

Każde ostrze noża damasceńskiego jest ręcznie szlifowane pod kątem 18° i przechodzi staranną kontrolę jakości w naszej siedzibie głównej w Rosenheim. Przekonaj się sam. Ergonomiczna konstrukcja: nasze profesjonalne noże kuchenne są nie tylko estetyczne, ale również niezwykle funkcjonalne. Każdy nóż ze stali damasceńskiej jest unikatowy: jedyna w swoim rodzaju struktura stali damasceńskiej i drewnianego uchwytu sprawiają, że każdy nóż szefa kuchni ze stali damasceńskiej jest unikatem i tym samym prawdziwym dziełem sztuki.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.24
Szerokość0.39
ModelWolfblood 5 Inch Kiritsuke

3. Wolfblood

#ad

Ostrze I nóż szefa kuchni Santoku z drewnianym uchwytem,, profesjonalny nóż szefa kuchni z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10, nóż uniwersalny, Wolfblood PRO nóż ze stali damasceńskiej XL 33 cm

#ad
Wolfblood #ad - Dla maksymalnej stabilności nasz uchwyt noża ze stali damasceńskiej jest mocno połączony z ostrzem na całej długości. Ten damasceński nóż kuchenny jest niewątpliwie hitem każdej kuchni. W razie pytań lub problemów dotyczących noża damasceńskiego prosimy o kontakt. Nóż szefa kuchni ze stali damasceńskiej jest dostarczany w eleganckim pudełku prezentowym wraz z osłoną ostrza, dzięki czemu idealnie nadaje się jako pomysł na prezent na każdą okazję.

Przekonaj się sam. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione. Dzięki temu nasz nóż ze stali damasceńskiej jest bardzo poręczny i pasuje zarówno do dużych, jak i małych dłoni. Każdy nóż ze stali damasceńskiej jest unikatowy: jedyna w swoim rodzaju struktura stali damasceńskiej i drewnianego uchwytu sprawiają, że każdy nóż szefa kuchni ze stali damasceńskiej jest unikatem i tym samym prawdziwym dziełem sztuki.

Jedyna w swoim rodzaju ostrość i jakość z bawarskiej ręki: nasze noże kuchenne ze stali damasceńskiej są wykonane ze starannie wyselekcjonowanej 67 warstw stali damasceńskiej. Ręcznie szlifowany uchwyt z prawdziwego drewna Pakka ma ergonomiczny kształt, dzięki czemu nóż uniwersalny ze stali damasceńskiej zapewnia idealną równowagę. Jest to oczywiście ważne również przez długi czas po zakupie noża. Ponadto może być używany zarówno przez lewo- jak i praworęcznych. Nasi eksperci sprawdzają każdy szczegół ręcznie, od ostrości ostrza po dokładność dopasowania uchwytu.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Waga0.28
Szerokość0.39
ModelWolfblood 8 Inch Kiritsuke Chef

4. Wolfblood

#ad

Nóż uniwersalny, nóż Santoku L 24 cm, pudełkiem na prezent i osłoną ostrza, nóż kuchenny Santoku z drewnianym uchwytem, Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej, profesjonalny nóż kuchenny z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10

#ad
Wolfblood #ad - Wietny pomysł na prezent: uniwersalny nóż kucharski wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż ze stali damasceńskiej Santoku można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub fana grilla.

Dzięki temu nóż ze stali damasceńskiej pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione! Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszych profesjonalnych noży kuchennych jest wykonany z drewna pakka i szlifowany ręcznie. Uniwersalny nóż nadaje się w szczególności do przygotowywania mięsa, ryb, owoców, warzyw i sushi w kuchni.

Szczegółowe informacje o nożu: profesjonalny nóż santoku z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 24, 00 cm i długość ostrza 13, 00 cm. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR. Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość14.57
Długość9.45
Waga0.26
Szerokość1.18
Numer częścijpxy-0226-183
ModelWolfblood 5 Inch Santoku

5. WÜSTHOF

#ad

Stal nierdzewna, Wüsthof nóż

#ad
WÜSTHOF #ad - Funkcjonalny, sprawdzony design. Absolutna ostrość i trwałość cięcia. Wykute z jednego kawałka stali nierdzewnej, sprawdzona laserowo geometria cięcia. Potrójnie nitowana rękojeść. WÜsthof jest oficjalnym dostawcą niemieckiej i japońskiej reprezentacji narodowej kucharzy.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWüsthof #ad
Wysokość1
Długość14
Waga0.35
Szerokość2
Numer części4002293418308
ModelWU4183

6. Wolfblood

#ad

Wolfblood Zestaw 3 noży ze stali damasceńskiej 32 cm, nożem biurowym, z nożem szefa, 26 cm i 20 cm, drewnianym, profesjonalny nóż kuchenny ze stali damasceńskiej z 67 warstw stali damasceńskiej

#ad
Wolfblood #ad - Wzornictwo naszych noży kuchennych jest chronione. Zestaw noży kuchennych ze stali damasceńskiej nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, ryb, owoców, warzyw i sushi w kuchni. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu ten profesjonalny zestaw noży kuchennych można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania.

Właściwości: nasze noże kuchenne ze stali damasceńskiej są wykonane z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiągają stopień twardości ostrza 60±2 HCR. Azjatycki zestaw noży jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Super prezent – pomysł: zestaw noży damasceńskich wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie.

Dzięki temu profesjonalny zestaw noży damasceńskich pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Szczegóły noży: zestaw noży zawiera nóż szefa kuchni nóż: 32, 00 cm i nóż biurowy nóż: 20, 00 cm/ostrze: 9, 00 cm/ostrze: 19, 00 cm/ostrze: 14, mały nóż kuchenny nóż: 26, 00 cm, 00 cm.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość1.18
Długość14.17
Waga0.99
Szerokość6.5

7. Wolfblood

#ad

Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej Santoku XL 30 cm, nóż Santoku z drewnianym, profesjonalny nóż szefa kuchni z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10, ostrze ze stali damasceńskiej, nóż uniwersalny

#ad
Wolfblood #ad - Dzięki temu profesjonalny nóż damasceński pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż ze stali damasceńskiej Santoku można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania.

Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione.

Super prezent – pomysł: uniwersalny nóż szefa kuchni wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Szczegóły noża: profesjonalny nóż santoku z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 30, 00 cm i długość ostrza 16, 50 cm. Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Uniwersalny nóż nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, owoców, ryb, warzyw i sushi w kuchni.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Waga0.42
ModelWolfblood 7 Inch Santoku

8. Wolfblood

#ad

Wolfblood Nóż ze stali damasceńskiej XL 32 cm, nóż uniwersalny ze stali damasceńskiej, profesjonalny nóż szefa kuchni z 67 warstw stali damasceńskiej i VG10, nóż kuchenny i nóż szefa kuchni z

#ad
Wolfblood #ad - Ergonomiczny uchwyt: uchwyt naszego profesjonalnego noża kuchennego jest wykonany z drewna Pakka i szlifowany ręcznie. Właściwości: nasz nóż kuchenny ze stali damasceńskiej jest wykonany z prawdziwej 67 warstw stali damasceńskiej VG 10 i osiąga stopień twardości ostrza 60±2 HCR.

Dekoracyjne pudełko prezentowe: dzięki eleganckiemu opakowaniu nóż ze stali damasceńskiej Santoku można podarować bezpośrednio i jest idealnym prezentem dla każdego ambitnego kucharza lub miłośnika grillowania. Dzięki temu profesjonalny nóż damasceński pozostaje ostry przez bardzo długi czas. Uniwersalny nóż nadaje się szczególnie do przygotowywania mięsa, ryb, owoców, warzyw i sushi w kuchni.

Super prezent – pomysł: uniwersalny nóż szefa kuchni wolfblood to idealny pomysł na prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Szczegóły noża: profesjonalny nóż szefa kuchni z uchwytem z prawdziwego drewna ma długość 32, 00 cm i długość ostrza 19, 00 cm. Azjatycki nóż jest bardzo odpowiedni dla mężczyzn i kobiet. Wzornictwo naszych noży ze stali damasceńskiej jest chronione.
MarkaWolfblood #ad
ProducentWolfblood #ad
Wysokość1.38
Długość12.6
Waga0.66
Szerokość0.12
Numer częściDE-EK-497

9. Palatina Werkstatt

#ad

Nóż Kai Shun – Tim Mälzer seria Premier – nóż Nakiri TDM 1742 – bardzo ostry japoński nóż + 100% ręcznie wykonana deska do krojenia unikat

#ad
Palatina Werkstatt #ad - Tego noża nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Nóż kai shun: ostrze o długości 14 cm z 32-warstwowej stali damasceńskiej, poręczne, lekko niewiarygodnie ostre. Ręczne wykonanie: ręcznie wykonana deska do krojenia o wymiarach 30 x 18 cm, wykonana ze starych beczek na wino, obustronna i bardzo wytrzymała, każda sztuka jest unikatowa. Do krojenia owoców, warzyw lub ziół. Idealny prezent: idealny zestaw upominkowy dla niej i dla niego.
MarkaPalatina Werkstatt #ad
Waga0.37

10. KAI

#ad

KAI Shun Classic nóż

#ad
KAI #ad - Przesuwa się nawet przez trudne cięcie, niemęcząca praca. Dzięki wypukłemu szlifowi ostrza oraz ręcznemu wygładzaniu powstaje nieporównywalna ostrość, japońska sztuka kowalska. Warstwa wewnętrzna wykonana jest ze stali vg max, 1, bardzo twarda – 61±1 HRC, 0% węgla, 1, wyjątkowo odporna na korozję, 5% kobaltu. Ostrze 15, 0 cm, stal damasceńska z 32 warstwami, dla kucharzy Kochelite i ambitnych kucharzy hobbystycznych. Dostawa w wysokiej jakości kartonie prezentowym ze złotym tłoczeniem, idealnie nadaje się na prezent.
MarkaKAI #ad
ProducentKai Europe #ad
Wysokość0.6
Długość10.75
Waga0.31
Szerokość1.37
Numer częściDM0701
ModelDM0701