Top 10 Gemüsemesser Set – Zestawy noży kuchennych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Victorinox

#ad

Victorinox Swiss Classic 3-częściowy zestaw noży do warzyw, nóż kuchenny, nóż do owoców – Swiss Made – MultiColor

#ad
Victorinox #ad - Z trzema różnymi ostrzami w świeżych, żywych kolorach. Zestaw noży do warzyw, 3-częściowy, wyprodukowany w Szwajcarii. Optymalny wybór noży do warzyw do najróżniejszych wymagań.

Prosty szlif idealnie nadaje się do czystych, gładkich cięć mniejszych owoców i warzyw. Victorinox nazywa to po prostu pierwszym kolorowym zestawem noży do warzyw Swiss Classic. Można go również nazwać zestawem cytrynowo-pomarańczowo-jabłkowym. Lub trio sałatkowe z kukurydzy. Zakres dostawy: 3-częściowy Zestaw noży luzem, bez opakowania na prezent. Victorinox stworzyła do tego piękne pudełko prezentowe, dzięki czemu możesz wyczarować szczęśliwy uśmiech na twarzy tej osoby. Szlif falisty umożliwia bezproblemowe krojenie twardych i miękkich produktów spożywczych.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.9
Długość9.8
Waga0
Szerokość1.9
Numer części6.7116.32
Model6.7116.32
GwarancjaVictorinox ag garatie nabywa się bez ograniczeń czasowych na wszelkie błędy marterialne i fabryczne (z wyjątkiem elektroniki 2 lata). Uszkodzenia powstałe w wyniku normalnego zużycia lub niewłaściwego użytkowania nie są objęte gwarancją.

2. Victorinox

#ad

Victorinox 5-tlg Gemüsemesser Set Swiss Classic Multicolor – 10 cm ohne Wellenschliff – Tomatenmesser

#ad
Victorinox #ad - Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki. Długość ostrza: 10 cm. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce. Dzięki wyjątkowo ostrym szlifowi i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie. Victorinox swiss classic zestaw 5 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Ten nóż jest wszystkim, aby wszystkie warzywa zamieniły się w pyszny, czego potrzebujesz, pożywny posiłek.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.39
Długość8.27
Waga0
Szerokość0.39
Numer części42217.S5
Model6.770X.5

3. WÜSTHOF

#ad

WÜSTHOF Klasyczny zestaw noży z 2 nożami ze szlifem kulkowym

#ad
WÜSTHOF #ad - Ten profesjonalny zestaw noży kuchennych z 2 nożami ze szlifem kulkowym. Markowy nóż prawdziwego przedsiębiorstwa z tradycjami: Wüsthof – Made in Germany, wykuty w Solingen. Ostry nóż uniwersalny dzięki szerokiemu ostrzu i dużej sile cięcia optymalnie nadaje się do ważenia, cięcia, siekania, formowania, wyciskania i transportu wszystkich produktów spożywczych – najważniejszy nóż dla kucharzy.

Nóż szefa kuchni długość ostrza 16 cm. Nóż do warzyw 9 cm: uniwersalny, czyszczenia i dekorowania warzyw również jako nóż do owoców – zwrotny, jak można go używać do rozdrabniania, mały nóż z krótkim ostrzem tnie cebulę i zioła tak samo niezawodnie, bardzo ostry nóż uniwersalny. Duży asortyment oferuje odpowiednie narzędzie do gotowania dla każdego fana jedzenia – np. Ostre noże kuchenne z ergonomicznym uchwytem, bardzo higieniczne i optymalnie wyważone – idealne rozwiązanie dla profesjonalnych kucharzy i amatorów do bezpiecznego krojenia.

Bardzo ostre ostrza są kute z jednego kawałka stali wüsthof, utwardzane do 58° Rockwell i szlifowane laserowo metodą ostrzenia, zanim ręcznie otrzymają ostateczny efekt polerowania – dzięki czemu ich ekstremalna, długotrwała ostrość. Wüsthof klasyczne noże są kute z jednego kawałka stali nierdzewnej i przekonują ponadczasowym wzornictwem i niezawodną wydajnością.
MarkaWÜSTHOF #ad
ProducentWÜSTHOF #ad
Wysokość0.25
Długość15
Waga0.8
Szerokość4
Numer części1120160202
Model1120160202

4. Victorinox

#ad

Ostrze faliste, miętowo-zielony, bardzo ostre ostrze, 11 cm, profesjonalny zestaw noży do warzyw, wytrzymały uchwyt z tworzywa sztucznego, stal nierdzewna, Swiss Nowoczesny, 2-częściowy, Victorinox

#ad
Victorinox #ad - Swiss nowoŚny zestaw noŻÓz tomatycznych i tabletowych, 2-częściowy – ostrza ze stali nierdzewnej ze szlifem falistym. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, stabilność i dokładność.

Są łatwe do czyszczenia, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Idealnie nadaje się do owoców i warzyw z twardą skórką i miękkim pestkiem. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa.

Szczegóły produktu: długość 221 mm, waga 29 g, wysokość 13 mm, artykuł 6.9006. 11w41b, swiss modern zestaw noży do pomidorów i stołowych, kolor miętowo-zielony, szerokość 19 mm, 2-częściowy. Z bardzo ostrymi, wytrzymałymi ostrzami ze stali nierdzewnej i nowoczesnymi uchwytami z tworzywa sztucznego. Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.39
Długość8.66
Waga0.12
Szerokość0.75
Numer części6.9006.11W41B
Model6.9006.11W41B

5. WMF

#ad

Ząbkowany, 23 cm, kolorowy i zestaw noży 2-częściowy TOUCH czarny, noże kuchenne z pokrowcem ochronnym z powłoką zapobiegającą przywieraniu, WMF Classic Line 6-częściowy zestaw noży śniadaniowych, nóż do bułek, 2 noże

#ad
WMF #ad - Produkt 1: materiał: ostrze ze szlifem falistym ze specjalnej stali nierdzewnej i odpornej na działanie kwasów. Produkt 2: zawartość: 1 x nóż uniwersalny długość całkowita 20 cm, 1 x nóż szefa kuchni długość całkowita 24 cm, 5 cm, 2 cm, długość ostrza 13 x 2, długość ostrza 9 x 3, każdy z osłoną ostrza – numer artykułu: 1879086100.

Nadaje się dla osób lewo- i praworęcznych. Produkt 2: materiał: ostrze ze specjalnej stali nierdzewnej odpornej na działanie kwasów z powłoką zapobiegającą przywieraniu i ostrą pochwą dla efektywnego cięcia. Rowkowane noże nadają się do mycia w zmywarce. Dzięki podwójnemu ząbkowanemu szlifowi uniwersalny nóż jest odpowiedni dla osób lewo- i praworęcznych. Lakier kolorowy zapobiega przywieraniu żywności do ostrza. Produkt 1: ostre noże mają wszechstronne zastosowanie jako mały nóż do chleba, nóż do przekąsek, nóż stołowy, nóż śniadaniowy, nóż do pomidorów, nóż do pizzy, nóż do bułek, ale również do steków.

Bezspoinowo nitowany uchwyt z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tworzywo sztuczne. Produkt 2: ergonomicznie ukształtowany uchwyt z tworzywa sztucznego i idealnie wyważona waga ostrza i rękojeści gwarantują przyjemne użytkowanie. Produkt 2: ostry nóż: hartowane ostrza noży tnących mają długotrwałą ostrość. Produkt 1: długotrwała ostrość ostrza dzięki hartowanemu ostrzu – znacznie bardziej wytrzymała niż tradycyjna stal szlachetna.
MarkaWMF #ad
ProducentWMF #ad
Waga0.49

6. Victorinox

#ad

W plastikowym etui, 3 sztuk, Victorinox komplet noży do warzyw, STANDARD, czarny

#ad
Victorinox #ad - Optymalne połączenie różnych ostrzy do kuchni. Wieże, wesołe kolory. Idealny prezent. Wszechstronne narzędzie do krojenia owoców i warzyw, jakby były z masła.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.24
Długość11.02
Waga0.22
Szerokość3.15
Numer części5.1113.3
Model5.1113.3

7. Victorinox

#ad

Różowy, 2-częściowy zestaw startowych noży do warzyw 10 cm, prosty i falisty szlif, Victorinox, nadaje się do mycia w zmywarce, Swiss Classic

#ad
Victorinox #ad - Dzięki temu można bez problemu przeciąć grube skórki. Optymalne połączenie różnych ostrzy do kuchni. Modne kolory, nadają się do mycia w zmywarce. Victorinox swiss classic zestaw 2 noży do obierania z bardzo ostrym szlifem. Nóż do warzyw: długość ostrza: 10 cm – nóż stołowy/pomidorowy: długość ostrza: 11 cm. Usuwanie rdzeni i obudów rdzenia nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki wyjątkowo ostrym szlifowi i zwężającej się środkowej końcówce nóż do warzyw Swiss Classic zacienią wszystkie inne noże w szufladzie.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Numer części2er Set
Model2er Set

8. Victorinox

#ad

3-częściowy, uniwersalna obieraczka, nóż do pomidorów 11 cm, Zestaw noży do warzyw Victorinox Swiss Classic, nóż do warzyw 8 cm

#ad
Victorinox #ad - Optymalne połączenie różnych ostrzy do kuchni. Najwyższa jakość: produkty szwajcarskiego przedsiębiorstwa victorinox gwarantują najwyższe standardy we wszystkich aspektach, a wysoka jakość jest bezkompromisowa. Z bardzo ostrym szlifem i ergonomicznym uchwytem.

Atwa obsŁuga: zaprojektowaliśmy nowoczesny, wytrzymały, trwały i lekki uchwyt, który dzięki swojej równowadze dobrze leży w dłoni. Uchwyt można sterylizować w celu uzyskania maksymalnej czystości. Swiss classic zestaw noży do warzyw z obieraczką, 3-częściowy zestaw noży z uniwersalną obieraczką. Klasa sama w sobie: nasze wysokiej jakości, stabilność i dokładność. Szczegóły produktu: długość 250 mm, kolor czerwony, waga 86 g, szerokość 50 mm, artykuł 6.7

7111. 31, wysokość 22 mm, swiss classic zestaw noży do warzyw z obieraczką, 3-częściowy. Ponad 130-letnia historia Victorinox charakteryzuje się tradycją, jakością i innowacją. Są łatwe do czyszczenia, lekkie ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają precyzję, bardzo ostre i idealny prezent do codziennego użytku lub dla profesjonalistów kucharskich.
MarkaVictorinox #ad
ProducentVictorinox #ad
Wysokość0.9
Długość9.8
Waga0
Szerokość2
Numer części6.7111.31
Model6.7111.31
Gwarancja-.

9. Zwilling

#ad

Zwilling Vier Sterne 3-częściowy zestaw noży, 35048-000-0

#ad
Zwilling #ad - Zakres dostawy:zwilling Vier Sterne 3-częściowy zestaw noży. Specjalna stal nierdzewna – specjalny stop metalu Zwilling. Ostrze typu Friodur, hartowane w niskiej temperaturze. Gładkie połączenie ostrza z rękojeścią. Noże wykonane w technologii Sigmaforge – kute z jednego kawałka metalu.
MarkaZwilling #ad
ProducentZWILLING #ad
Wysokość1.26
Długość16.54
Waga1.17
Szerokość5.39
Numer części35048-000-0
Model1002238
Gwarancja24 Miesięcy

10. Joseph Joseph

#ad

Joseph Joseph 10146 Slice&Sharpen – zestaw 2 noży z powłoką silikonową z wbudowaną ostrzałką do noży – czarny/czerwony

#ad
Joseph Joseph #ad - Zintegrowana, wysokiej jakości ostrzałka ceramiczna. Ostrze ze stali nierdzewnej pokryte powłoką nieprzywierającą. W skład zestawu wchodzą: nóż kucharski, nóż do obierania. Prać wyłącznie ręcznie. Nóż i ostrzałka w jednym.
MarkaJoseph Joseph #ad
ProducentJoseph Joseph Ltd. #ad
Wysokość0.51
Długość1.77
Waga0.42
Szerokość12.2
Numer części10146
Model10146
GwarancjaKeine garantie.